Tour de Vrouwen in het Parket

Dinsdag 10 juli 2018

Maandag 2 juli was het weer Vrouwen in het Parket-dag. 30 Leden van de netwerkclub maakten dit keer een tour door Noord-Holland.
Tour de Vrouwen in het Parket

Ze bezochten drie showrooms van leden (Vloerenhuis Amsterdam, Zaanbever in Beverwijk en 't Saense Parkethuys in Wormerveer) en de Zaanse Schans, waar molen ‘De Bonte Hen’ de lijnolie van Rigo Verffabriek produceert. Ook volgden ze een workshop over klanttypen en gedrag.

De volgende bijeenkomst is op maandag 17 september van 10.00 tot 13.30 uur, op de vakbeurs Incoda in Gorinchem. De eerstkomende tour daarna is het de bedoeling om Limburg te gaan bezoeken.

Vrouwen in het Parket is een initiatief van Lisa Klaassen, directeur-eigenaar Plinten & Profielen Centrale (PPC) in Wijk bij Duurstede. Het heeft als doel vrouwen in de parketbranche hun kennis en ervaringen te laten delen, elkaar te inspireren met hun vakwerk, en elkaar te ondersteunen en helpen. De netwerkgroep telt momenteel ruim 40 leden.

 



Links

www.interieurcollectiedagen.nl
www.parkethuys.com
www.plintenenprofielencentrale.nl
www.rigoverffabriek.nl
www.vloerenhuis.nl
www.zaanbever.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, stoffering, egalisatie, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, hout, lvt, linoleum, laminaat, lijm, plint, profiel, lijst, afwerklijst, strip, plakstrip, dilatatie, dilitatie, hoeklijn, trap, renovatie, traprenovatie, stofferen, stoffering, parket ambachtsdagen, leg, leggen, bekleden, vrouwen in het parket, vrouwen parket, incoda, interieur collectie dagen, #parkethuys, #plintenenprofielencentrale, #ppc, #vloerenhuis, #zaanbever, #incoda

Gerelateerd nieuws
Dag van de Parketteur
Tijdens de HoutPro+ beurs in november wordt ook de dag van de parketteur georganiseerd.
lees verder
 
Brede interesse voor Domotex 2026
lees verder
 
Operationeel directeur Woonindustrie
lees verder
 
Hele brede en lange PVC vloer
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden