Het jaar uit met Showup inspiratie

Vrijdag 30 december 2022

Nog even lekker tafelen en oud en nieuw vieren? Op Showup zijn op 29 en 30 januari veel producten te vinden die bij feestelijkheden passen, ook in het nieuwe jaar.
Het jaar uit met Showup inspiratie
Het jaar uit met Showup inspiratie Het jaar uit met Showup inspiratie Het jaar uit met Showup inspiratie Het jaar uit met Showup inspiratie

Foto 1: Afplakband is volgens de organisatie van Showup de laatste jaren een groeiende trend. Het oogt dan ook wel erg feestelijk, als een soort serpentine. Er zijn eindeloze mogelijkheden in kleuren en patronen. Kijk maar naar deze regenboogkleurige van Mark’s Europe.

 

Foto 2: Er stijlvol uitzien tijdens het koken is volgens het Vlaamse Helen B ook belangrijk. De schorten van het merk zijn modieus. De figuurtjes erop zijn ook te vinden op andere producten, zoals bekers, glazen, kannen, theedoeken en handdoeken.

 

foto 3: Dit eten moet natuurlijk gegeten worden, het liefst aan een mooie eettafel. De pure textiellijn van Organic Home by Bunzlau Castle is neutraal en zacht. Ook na veelvuldig gebruik is het 100% biologische katoen van het Nederlandse bedrijf volgens Showup sterk en voelt het hetzelfde aan.

 

foto 4: Tijd om naar bed te gaan. Klippan dekens en plaids heeft een breed assortiment wollen plaids gemaakt van verschillende samenstellingen zoals eco lamswol, merinowol en gewone lamswol. Deze collectie combineert traditionele weeftechnieken met moderne ontwerpen en kleurgebruik.

 

Foto 5: Het zacht flikkerende kaarslicht van de Eleda Flameless Candle is perfect voor het creëren van een rustgevende en uitnodigende sfeer op elke tafel. Via Piffany Copenhagen.

 

Registreren voor Showup-toegangskaarten kan via deze link. De trendy decoratie-beurs wordt gehouden in Expo Greater Amsterdam (voorheen Expo Haarlemmermeer) in Vijfhuizen op 29 en 30 januari.



Links

www.showup.nl
www.eledea.eu
www.piffany.eu
www.marks-japan.eu
www.helenb.be
www.bunzlaucastle.com
www.klippan.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, upcylce, recycle, duurzaam, duurzaamheid, kinderkamer, jeugdkamer, #burojantrendman, #Growup, #Listenup, #Showup, #Startup, #thestore, #eledea, #piffany, #marksjapan, #helenb, #bunzlaucastle, #klippan

Gerelateerd nieuws
Een feest van Lef
Elk jaar sluit HMC het jaar af met de eindejaarsexpo, dit jaar met als thema LEF.
lees verder
 
Spiegel met een geheim
lees verder
Doorstart Riviera Maison
Riviera Maison maakt een doorstart dankzij de overname door Dutch Interior.
lees verder
Vertrek Paul Oomens bij HMC
Per 1 augustus zal Paul Oomens het HMC gaan verlaten, waarbij er momenteel wordt gezocht naar een opvolger.
lees verder
 
Geluidspanelen ervaren bij Heditex
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden