Bankroet Kelder Slaapkamers

Donderdag 22 oktober 2020

Op 21 oktober is Kelder Slaapkamers & Woninginrichting uit Nijverdal failliet verklaard door de rechtbank in Overijssel.
Bankroet Kelder Slaapkamers

Kelder Slaapkamers & Woninginrichting is opgericht in 2009 en had volgens de Kamer van Koophandel vijf mensen in dienst. Het bedrijf werd geleid door Kelder senior. Volgens Kelder junior, die samen met zijn vrouw zelf een eigen zaak in Raalte - Kelder Slaapkamers - heeft, is het faillissement te wijten aan de afnemende gezondheid van zijn vader.

In een poging om te stoppen met het bedrijf is met de verhuurder van het pand in Nijverdal blijkbaar tevergeefs getracht tot een afkoopsom te komen. Hierdoor zag Kelder geen andere uitweg dan de boeken neer te leggen.

Het pand (2.565 m²) aan de Einsteinweg 11 (foto; website Vbo) wordt inmiddels al te huur aan geboden via Uniek Bedrijfsmakelaars in Enter voor € 85 p/m²/jaar.



Links

www.kelderslaapkamers.nl
www.uniekmakelaars.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, keten, winkelketen, economie, resultaat, winst, omzet, verkoop, overname, failliet, faillissement, faling, boeken neerleggen, insolventie, bankroet, doorstart, herstart, 08209481, kelder slaapkamers & woninginrichting, #kelderslaapkamers, #uniekmakelaars

Gerelateerd nieuws
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder
Vloerkleden inspireren handdoeken
Suite702 introduceert de handdoekencollectie Blend met ontwerper Lex Pott, die geïnspireerd is op zijn eerdere karpettencollectie voor het bedrijf.
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder
Flexa4dreams failliet
Flexa4dreams, producent van kindermeubelen, heeft faillissement aangevraagd na jaren van verlies. Dat meldt de website Wood Supply.
lees verder
Nieuwe directeur CBM
Jelle Boonstra wordt per 1 september de nieuwe directeur van Koninklijke CBM, de Nederlandse Branchevereniging voor Interieurbouw en Meubelindustrie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden