Week tot Showup

Dinsdag 30 augustus 2022

Nog maar een week te gaan en dan vindt een nieuwe herfst/winter editie van inkoopbeurs Showup plaats. Deze keer op 4 en 5 september in de Brabanthallen in Den Bosch.
Week tot Showup
Week tot Showup Week tot Showup

Een must-see op Showup, is de Trendzone van Buro Jantrendman. Van kiezen uit kleuren, inkooptrends, materialen en displays tot grote levensvragen als: waar heeft de wereld behoefte aan? Jan Agelink gidst bezoekers in de Trendzone en tijdens zijn Listenup presentatie (dagelijks om 13:00 uur) door de laatste ontwikkelingen en biedt inspiratie op het gebied van retail, interieur en productdesign.Het thema is dit keer Pop Up. Agelink: 'We onderzoeken de groeiende flexibiliteit, speelsheid en improvisatie op het gebied van design, interieurvormgeving en retail. Pop Up gaat over modulariteit maar raakt visueel ook de pop-art met contrasterende kleuren en grafische prints.'

 

Op Showup zijn bij verschillende standhouders onder meer nieuwe lampen te vinden. Zoals de voorbeelden hieronder:

  • Dit (foto 1) is geen gewone boekenstandaard, zet je favoriete boek op de lamp en kijk... Je hebt een huis gemaakt. Het is een van de eenvoudige ontwerpen waar @Suckuk bekend om staat. B2B by Manta.
  • De Fé lamp (foto 2) met haar warme en zachte licht is er in veel vormen van kristallen, ontworpen door @Fequartz_thestudio.
  • In het ontwerp (foto 3) van @Studio.ilsebouwens komen twee soorten materialen samen. Het eindproduct is een sterke, maar warme lamp. Fun fact alles wordt in Brabant gemaakt. B2B door @Heeejshop

Je bezoek voorbereiden kan met de plattegrond die nu te vinden is op de website. 

 

Showup is open op:
Zondag 4 september, 10-17 uur
Maandag 5 september, 09-17 uur

Hier kan je registreren voor toegang.



Links

www.showup.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, tuin, outdoor, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, behang, accessoire, home deco, gifts, stationery, lifestyle, kids, food, servies, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen, decoratiebeurs, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, den bosch, #brabanthallen, #showup22

Gerelateerd nieuws
Duurzaamheid en innovatie centraal
Optimale vooruitzichten voor Techtextil en Texprocess 2024: een hoog niveau van vraag en internationaliteit in combinatie met een uitstekende mate van innovatie
lees verder
Netwerkborrel in Milaan
De Interieur Club organiseert wederom de netwerkborrel tijdens Milaan Design Week en hiervoor kunnen nu kaarten besteld worden.
lees verder
B-Living focust op online uitbreiding
Als fusiebedrijf gespecialiseerd in glas en textiel, heeft interieurgroothandel B-Living, door strategische overnames de consumentenmarkt betreden. De onderneming wil binnen enkele jaren de helft van haar omzet online genereren.
lees verder
Dreigend faillissement Signa groep
De Oostenrijkse Signa Group, tot voor kort mede-eigenaar van onder andere De Bijenkorf, dreigt failliet te gaan.
lees verder
 
Nieuwe ceo Homefashion Group
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden