Nieuwe Belgische decoratiebeurs

Maandag 14 juni 2021

In opdracht van de KUFB (Koninklijke Unie van de Floristen van België) realiseert beursorganisator IJv-Ifas vzw op 29 en 30 augustus een nieuwe tweedaagse vakbeurs. De beurs voor de met name de sierteelt- maar ook decoratiesector heet Eurodeco Brussels.
Nieuwe Belgische decoratiebeurs

Eurodeco is de nieuwe twee-daagse vakbeurs voor alle professionals actief in de sierteelt- en decoratiesector, in de gebouwen van de Euroveiling te Brussel. Het evenement wordt op verzoek van de Koninklijke Unie van de Belgische Floristen (KUFB) georganiseerd door non-profit beursorganisator IJv-Ifas vzw met Alix Nemery als beursmanager. Zij was eerder bij werkzaam bij Easyfairs, voor onder meer vakbeurs Trendz.

 

Eurodeco is volgens de organisatie hét moment voor toeleveranciers uit de sierteelt- en decoratiesector om hun assortiment voor te stellen aan ondermeer floristen, tuincentra, decoratiewinkels uit de hele Benelux. Het bezoeken van de beurs, waarvoor verschillende belangrijke partners uit de sector zich volgens de organisatie al hebben ingeschreven, is geschikt voor de hele familie. Ook aan de kinderen wordt gedacht, in het laatste weekeind van de zomervakantie. Ook worden natuurlijk alle op dat moment geldende veiligheidsmaatregelen in acht genomen. Tot slot hoeven exposanten zich er geen zorgen over te maken dat de beurs toch niet doorgaat. In dat geval zijn er geen kosten voor de deelnemers.

 

N.B. 15-06-2021: Dit artikel is inhoudelijk aangepast



Links

www.ijv-ifas.be
www.eurodeco.brussels

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, winkelier, retail, decoratie, accessoire, bloemist, florist, plant, tuin, outdoor, home & living, homedecoratie, kerst, pasen, christmas, stationary, papierwaren, bloemist, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, #ijv-ifas, #eurodeco

Gerelateerd nieuws
Stevige prijsstijging koopwoningen
Nederlandse koopwoningen zijn in juli bijna 9% duurder dan jaar eerder, zo meld het CBS in een recente rapportage.
lees verder
Showup najaar 2025 trends
Over enkele weken vindt de najaarseditie van Showup plaats, ditmaal in de Sugarfactory in Halfweg. De beurs brengt weer een breed palet aan gevestigde merken, nieuwe labels, ontwerpers en agenten samen. Bezoekers doen daarnaast kennis op over de nieuwste kleuren- en materialentrends.
lees verder
Bescheiden groei bouw
Na een krimpjaar in 2024 ziet ABN AMRO bescheiden groei in de bouw de komende jaren. De sector groeit met name dankzij de woningbouw, terwijl er allerlei knelpunten zijn die de uitvoering van projecten afremmen.
lees verder
 
Homebound op Trendz
lees verder
4e Generatie Musterring
Musterring International Josef Höner GmbH & Co. KG luidt een generatiewisseling in: Christopher Höner, de oudste zoon van wijlen Oliver Höner, wordt benoemd tot lid van de directie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden