Woonaccessoires op Meubelbeurs Brussel

Woensdag 04 juli 2018

Boutique wordt een nieuw segment voor woonaccessoires op de Meubelbeurs Brussel 2018, die komende november wordt gehouden.
Woonaccessoires op Meubelbeurs Brussel

Vrijwel elke meubelwinkel heeft woonaccessoires in zijn aanbod en soms zelfs een aparte decoratie-afdeling. En veel decoratiezaken hebben wel een aantal meubelen te koop. Vandaar dat de Meubelbeurs Brussel voor het eerst dit jaar Boutique als een integraal onderdeel van de beurs met een gespecialiseerd aanbod aan woonaccessoires en decoratie samenbrengt in hal 1.

Leveranciers van decoratieartikelen die zich richten op interieurwinkels kunnen via deze link meer informatie krijgen of zich voor Boutique aanmelden of natuurlijk door contact op te nemen met de organisatie. Beoogde exposanten zijn fabrikanten en importeurs van onder meer vazen, schalen, manden, kaders, schilderijen, foto’s, verlichting, kussens, plaids, karpetten, spiegels, beelden, kaarsen, kandelaars, theelichthouders, glaswerk, keramiek, porselein en kleinmeubilair.

De Meubelbeurs Brussel wordt gehouden van 4 tot en met 7 november 2018.

 



Links

www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaïek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, #balthazar, #meubelbeursbrussel, #boutique

Gerelateerd nieuws
Vernieuwde site Woonindustrie
De Woonindustrie presenteert met trots haar volledig vernieuwde website met een moderne uitstraling, verbeterde navigatie en biedt interieurprofessionals alle actuele informatie over het centrum, de deelnemende merken en de komende events.
lees verder
Joli presenteert Tendo
Het Belgische meubelmerk Joli voegt een nieuw designstatement toe aan zijn collectie: Tendo. Deze tafel is volgens het bedrijf meer dan een gebruiksvoorwerp – het is een sculptuur in de ruimte.
lees verder
Trendz Najaar nieuws
Trendz Najaar 2025 krijgt niet alleen een nieuwe look, maar ook nieuwe gezichten op de beursvloer. De organisatie presenteerde onlangs een vernieuwde huisstijl.
lees verder
 
Doorstart Riviera Maison?
lees verder
Thema's Light+Building 2026
Van 8 tot en met 13 maart 2026 staat Frankfurt am Main opnieuw in het teken van Light + Building. De nieuwe editie richt zich op drie hoofdthema’s die de toekomst van de gebouwde omgeving vormgeven: Sustainable Transformation, Smart Connectivity en Living Light.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden