Rechtstreekse distributie Zeno

Woensdag 06 september 2023

Op Linked In wordt vermeld dat Zeno Protect vanaf 1-9 niet meer wordt gedistribueerd via grossier Joka Nederland.
Rechtstreekse distributie Zeno

Per 1 september heeft Zeno Protect besloten om een nieuwe distributieaanpak voor Nederland te hanteren. 'Wij danken Viehoff (in 2021 overgenomen door Joka, red.) voor al die jaren dat we hebben mogen samenwerken.' Dit meldt ceo Pieter de Jong van Zeno op LinkedIn: 'Als u gebruik wilt maken van de producten en diensten van Zeno Protect, kunt u vanaf nu direct bij Zeno Protect uw bestellingen plaatsen voor rollen en coupages.'

 

Sinds 1997 is Zeno Protect een onafhankelijke, kwaliteitsgerichte Nederlandse producent van schoonloop-zones. De producten houden de ingangen van commerciële gebouwen, scholen en ziekenhuizen en dergelijke veilig en mooi door vuil, sneeuw en water te stoppen. Hierdoor is het mogelijk om efficiënter schoon te maken en om de onderhoudskosten te verminderen. Zeno Protect Schoonloop-Zones bevat drie verschillende producten om te voldoen aan de esthetische vereisten en het budget van elk gebouw.



Links

www.zeno-protect.com/nl/

Tags

nieuws, interieur, droogloopmat, schoonloopmat, deurmat, entreemat, product, dienst, bescherming, distributie, groothandel, direct, samenwerking, esthetiek, collectie, zones, schoonloop, producent, #zeno

Gerelateerd nieuws
Versterking verkoop Brinker
Brinker heeft het salesteam onlangs versterkt om nog betere ondersteuning te kunnen bieden aan de klanten.
lees verder
Overname Hamat in kunstgras
Hamat versterkt kunstgraspositie met de overname van alle activiteiten van Feelds, Belgische fabrikant van premium kunstgras.
lees verder
Magie van hoogpolige vloerkleden
[Sponsored artikel] - Hoogpolige vloerkleden, ook wel shaggy vloerkleden genoemd, geven een interieur een warme en luxe uitstraling. Maar wat maakt deze kleden zo speciaal?
lees verder
Erkenning duurzaamheid
Vloerenleverancier Parador uit het Duitse Coesfeld heeft opnieuw een gouden medaille gekregen in de Ecovadis duurzaamheidsranglijst in 2025.
lees verder
 
NIeuwe directeur Ikea Nederland
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden