R+T naar Barcelona

Donderdag 10 oktober 2019

In Barcelona vindt in 2020 voor het eerste APAExpo by R+T plaats. Hiermee versterkt R + T zijn positie op het gebied van deuren en poorten.
R+T naar Barcelona

R+T, de wereldbeurs voor rolluiken, deuren/poorten en zonweringsystemen (die eens in de drie jaar gehouden wordt) kent zijn eerstvolgende editie van maandag 22 tot vrijdag 26 februari 2021 in Stuttgart. Door de geintensiveerde relatie met de Spaanse deuren/poorten-vereniging APA is de Messe-Stuttgart echter betrokken bij nog een andere Europese beurs: APAExpo by R+T in Barcelona.

 

Voorheen vond deze beurs voor automatische deuren/poorten plaats onder de naam FIPA, in Valencia. In 2017 en 2019 werd FIPA al georganiseerd met de steun van de APA. In samenwerking met het team voor R+T zal de beurs nu een driejaarlijks evenement worden en naar Barcelona verhuizen. Hiermee wil R+T zijn internationale netwerk uitbreiden op het gebied van deuren en poorten. Voor de zonweringsector heeft dit geen gevolgen.

 

Op de foto vlnr. Simone Bandle-Enslin, Corporate Development Messe Stuttgart; Javier Sanchez, Coordinator van de APA work group Trade Fairs and Events; Enrique Lerma, Coordinator van de APA work group Trade Fairs and Events; J. Dídac Contreras Contreras, President van APA; Roland Bleinroth, President van Messe Stuttgart; Ricardo Ricart, General Secretary van APA; Bernhard Müller, vice president Messe Stuttgart International.



Links

www.messe-stuttgart.de
www.messe-stuttgart.de/r-t/

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, zonwering, markies, scherm, doek, rolluik, terras, terrasoverkapping, screen, binnenklimaat, beheersing, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, #rt2018, #rtexpo, #rt2021, #landesmesse, #landesmessestuttgart

Gerelateerd nieuws
Investeer in gezonde binnenstad
Aandacht van bestuurders voor het centrum is een groot cadeau stelt Inretail, met een oproep voor een integrale centrumaanpak.
lees verder
800 banen minder bij Ikea
De ingka Group kondigt een vereenvoudigde organisatiestructuur aan om de lange termijn ambities waar te maken, waarbij 800 functies komen te vervallen.
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder
Groot belang functioneel textiel
Functioneel textiel is de strategische motor voor productontwikkeling op de internationale textielvakbeurs Techtextil 2026 van 21-24 april in Frankfurt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden