Andere indeling Domotex

Donderdag 17 oktober 2019

Al 97.000 vierkante meter beursvloer van Domotex is gevuld. Door Framing Trends in hal 8 verhuist een deel van de exposanten terug naar hun eigen segment.
Andere indeling Domotex
Andere indeling Domotex

Eerder werd al bekend dat vloerenbeurs Domotex een hele hal wijdt aan inspiratie en creativiteit. Framing Trends vult voor het eerst heel hal 8. Dit heeft gevolgen voor de indeling van de rest van de beurs. De afgelopen jaren waren de premium aanbieders ook in hal 8 te vinden, maar hier waren zij volgens organisatie Deutsche Messe niet tevreden over. Op verzoek van exposanten en bezoekers keren zij terug naar de voor hun productgebied bedoelde hallen. Volgens Sonia Wedell-Castellano (foto 2), Global Director van Domotex betekent dit voor bezoekers minder lange routes en een helderdere structuur.

 

Op dit moment is rond 97.000 vierkante meter gereserveerd. In totaal zijn in januari ongeveer 1.500 exposanten op de beurs aanwezig. 88 procent hiervan komt van buiten Duitsland. Wedell-Catsellano stelt een deel van de exposanten voor. Rug Star van Jürgen Dahlmanns, Naziri, Creative Matters, Galleria Battilossi en Rica Basagoiti zijn te zien in het segment handgemaakte tapijten. In de categorie machinaal geweven tapijten kijkt de organisatie uit naar Oriental Weavers, Carmel Carpet, Royal Hali, Prado Egypt, Stefany Hali en Reinkemeier.

US Floors, Windmöller, Moderna (MeisterWerke) en IVC tonen hun veerkrachtige vloerbedekkingen, terwijl Ter Hürne, Decospan, Bimbo, Swiss Krono (foto) en Forestry Timber parket, hout en laminaat presenteren. De fabrikanten van installatietechnologieën zijn bijvoorbeeld Mapei, Selit, Välinge, Unifloor, Uzin Utz en Küberit.

 

Domotex 2020 vindt plaats van 10 tot 13 januari (vrijdag - maandag) in Hannover, Duitsland.



Links

www.domotex.de
www.messe.de
www.messe.be
www.hannover-beurs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, tapijt, karpet, pers, oosterse tapijten, kelims, zieglers, entreemat, mat, entree, deurmat, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, vakdagen, vakbeurs, trend, outdoor, wellness, health, #domotex, #atmysphere

Gerelateerd nieuws
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
Een feest van Lef
Elk jaar sluit HMC het jaar af met de eindejaarsexpo, dit jaar met als thema Lef.
lees verder
Doorstart Riviera Maison
Riviera Maison maakt een doorstart dankzij de overname door Dutch Interior.
lees verder
 
Geluidspanelen ervaren bij Heditex
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden