MD weg uit ETC per september

Woensdag 20 mei 2026

MD, groothandel in exclusieve woonaccessoires, neemt afscheid van ETC. Vanaf 1 september ontvangt het bedrijf klanten uitsluitend nog op afspraak in een nieuwe showroom aan de Hertzstraat in Berkel en Rodenrijs.
MD weg uit ETC per september

MD startte in 2002 als handelsagent, maar groeide in de jaren daarna uit tot een groothandel in onder meer glaswerk, kaarsen en keramiek. Naast de nieuwe showroom zet het bedrijf nadrukkelijk in op eigen evenementen onder de naam Mad! Events.

 

De eerstvolgende editie vindt plaats op 14 en 15 juni in de Grote Kerk in Naarden. Daarnaast organiseert het bedrijf jaarlijks een editie in januari in Inspyrium in Cuijk. Het besloten evenement richt zich op retailers in het midden- en hoogsegment, waaronder interieurwinkels en bloemisten.

 

Tijdens Mad! Events presenteren verschillende leveranciers en importeurs hun nieuwste collecties in een informele setting. Onder de deelnemende merken en bedrijven bevinden zich onder meer Dutz Collection, Villa Pottery, TC Style en Peri Living. Volgens de organisatie staat het evenement in het teken van inspiratie, trends en ontmoeting binnen de interieurbranche.



Links

www.md.nu
www.mad-events.nl
www.etcdesigncenter.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, mand, lifestyle-product, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, bloem, plant, flora, #madevents

Gerelateerd nieuws
Economisch beeld minder negatief
Het conjunctuurbeeld volgens de Conjunctuurklok van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) was in juni minder negatief dan in mei. In de Conjunctuurklok van juni presteerden 9 van de 13 indicatoren slechter dan hun langjarige trend.
lees verder
 
Meer merken op 1e Trendz/Showup
lees verder
 
Nieuwe directeur Hubo
lees verder
Spoga+gafa blijft in juni
De outdoor beurs Spoga+gafa blijft ook de komende jaren in juni plaatsvinden. Na de editie van 2026 heeft Koelnmesse dit besloten, omdat dit tijdstip toch beter aansluit op de markt en wensen van de internationale tuinbranche.
lees verder
 
Biodesign ontmoet sculptuur
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden