Smartbed analyseert slaap

Donderdag 15 oktober 2020

De matrassen- en beddenfabrikant Revor Bedding lanceert het eerste smartbed dat niet alleen de slaap analyseert, maar er ook iets mee doet.
Smartbed analyseert slaap

Revor presenteerde deze week aan haar klanten in Kuurne het smartbed Sleeplink. Dit bed verzamelt data over hoe iemand slaapt, maar tracht ook actief de slaap te verbeteren.

Het spraakgestuurde smartbed verzamelt gegevens over hartslag, de mate van beweging, ademhaling, de duur van de slaap en of iemand snurkt en hoe lang. Op basis hiervan kunnen tips gegeven worden om beter te slapen. Wanneer Sleeplink merkt dat er gesnurkt wordt, gaat het bed automatisch met 7 graden omhoog om het snurken te stoppen. Overigens had Auping eerder ook al zo'n bed geïntroduceerd.

Via spraakcommando’s kan het bed in verschillende posities gezet worden. Zo ervaart het lichaam in zero-gravity houding minder druk. Daarnaast kan het bed tevens een massage geven, eventueel als wekker.
 



Links

www.revor.be

Tags

Nieuws,meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, bextextiel, textiel, hoofdkussen, kussen, matrasbeschermer, #sleeplin, #smartbed, #revor, #revorbedding

Gerelateerd nieuws
interieurinspiratie voor cadeau
[Sponsored artikel] - Wanneer iemand jarig is, begint de zoektocht naar iets dat opvalt zonder te overdonderen. Veel mensen denken al snel aan parfum of een cadeaukaart, hoewel dat vaak in een la eindigt.
lees verder
Swiss Sense blijft groeien
Swiss Sense breidt de komende maanden het winkelnetwerk in België, Nederland en Duitsland verder uit. Twee voormalige Leen Bakker-vestigingen worden door de beddenketen overgenomen.
lees verder
2024|25 Sterk jaar Jysk
Jysk blijft groeien en beleeft beste jaar ooit in Nederland met sterke groei in omzet en winstgevendheid.
lees verder
Nieuwe designervaring
AI, materiaalinnovaties en duurzaam design: Patricia Urquiola's ‘Among-all’ op de international interieurtextielbeurs Heimtextil 2026 in Frankfurt aankomende januari.
lees verder
Sluiting Leenbakker winkels Benelux
Leenbakker vertrekt uit België en heeft slechts een deel van de winkels kunnen overdoen aan andere bedrijven. In Nederland zijn er onlangs een paar winkels gesloten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden