Nieuwe directeur Kinnarps GmbH

Maandag 28 augustus 2023

Het Duitse dochterbedrijf van Europa's grootste fabrikant van kantoormeubilair krijgt vanaf 1 september een nieuwe Managing Director.
Nieuwe directeur Kinnarps GmbH

Dirk Offermanns wordt de nieuwe directeur van Kinnarps. Hij neemt deze functie over van Klaus Schalk, die het bedrijf op 31 augustus 2023 verlaat. Hij gaat naar eigen zeggen nieuwe uitdagingen aan. Robert Petersson, ceo van de Kinnarps Group, bedankt Klaus Schalk in een bericht voor het versterken van de positie van Kinnarps en het uitbreiden van de verkoop via gespecialiseerde retailers, en voor het zetten van de eerste stappen in de richting van verkoop in de onderwijs- en zorgsector.

 

De nieuwe directeur Offermanns heeft verschillende functies bekleed met een focus op verkoop, onder andere bij König + Neurath, Steelcase, Windmöller en Object Carpet. Het is de bedoeling dat hij de verkoop van Kinnarps verder zal versterken en de groei van het bedrijf op de Duitse markt zal te stimuleren.



Links

www.kinnarps.com

Tags

meubel, kantoormeubel, kantoormeubilair, projectmeubel, projectmeubilair Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, meubel, design, stoel, fauteuil, bank, kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, hotel, kantoor, kantoorfaciliteit, home office, homeoffice, werkplek, werkomgeving, hospitality, bureau, stoel, werk, personalia, #kinnarps

Gerelateerd nieuws
Rust en overzicht in de keuken
[Sponsored artikel] - De keuken is vaak een centrale plek waar allerlei zaken samenkomen. Dat zorgt er al snel voor dat het aanrecht helemaal vol staat. Om rust en overzicht te creëren: volg deze stappen om te ontrommelen.
lees verder
 
Luffa verkent grenzen
lees verder
Ontmoeting centraal op beurs
Jong talent en gevestigde merken samen in één designlandschap tijdens de beurs Destination Design 2026 in het Klokgebouw in Eindhoven.
lees verder
Pastoe bundelt drie designlabels
Spectrum, Rietveld Originals en Atelier Artiforte worden onder de naam Pastoe samengebracht. Zo ontstaat één Nederlands designmerk en een overkoepelende collectie die ruim een eeuw Nederlands design bundelt.
lees verder
 
Boffi, De Padova en ADL fuseren
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden