Meubelbeurs Brussel gaat niet door

Vrijdag 21 augustus 2020

De beslissing is gevallen: de Meubelbeurs Brussel zal geen editie kennen in 2020. De reden is uiteraard de aanhoudende covid-19 epidemie, dat is geen verrassing meer.
Meubelbeurs Brussel gaat niet door

General manager van Meubelbeurs Brussel Lieven van den Heede maakt in een persbericht bekend dat er geen Meubelbeurs Brussel 2020 komt. De gezondheid van de exposanten, bezoekers en alle toeleveranciers die meewerken aan een beursorganisatie moet volgens hem op de eerste plaats komen. Hij vervolgt door te zeggen dat het grillige verloop van de epidemie het gezondheidsrisico te groot maakt. Daar moet de beursorganisator naar eigen zeggen verantwoord mee omgaan.

Een andere reden om de beurs te annuleren is de mogelijkheid dat de beurs op het laatste moment niet zou kunnen doorgaan door een nieuwe opflakkering van het virus. Daarom is de knoop nu doorgehakt.

 

Navraag bij veel exposanten en bezoekers leerde dat er, ondanks veel enthousiasme om de beurs toch te laten doorgaan, vooral veel onzekerheid heerst. Een beursdeelname, dat betekent voor elke exposant onvermijdelijk ook kosten. Van nieuwe collecties ontwikkelen, tot standbouw, catering en brochures. Met de mogelijkheid dat dit alles voor niets is geweest. Al deze factoren maken dat Meubelbeurs Brussel geen succesvolle editie meer kan garanderen.

 

Van den Heede beseft dat de beslissing aan de ene kant met opluchting, maar aan de andere kant ook met ontgoocheling ontvangen zal worden. Hij dankt alle exposanten die zich al hadden ingeschreven. Zoals eerder beloofd worden de betaalde sommen voor standgeld en catalogus in de komende dagen teruggestort. De volgende editie staat gepland voor 7-10 november 2021. De organisatie wil hiervan een feestelijke editie maken.

 

P.S. 27-10-2020: De Meubelbeurs Brussel gaat toch door!



Links

www.brusselsexpo.be
www.meubelbeurs.be
www.visit.brussels/nl

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaïek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, crisis, corona, covid-19, veiligheid, geannuleerd, annuleert, uitgesteld, gecanceld, cancelt, gaat niet door gaan, afgeslast, afgezegd, vindt niet plaats, geschrapt, schrapt, #balthazar, #meubelbeursbrussel, #mbb, #brusselsexpo, #meubelbeurs, #meubelbeursbe, #corona, #covid19

Gerelateerd nieuws
Surseance voor Aquinos
Rechtbank verleent Aquinos Bedding Netherlands bvsurseance van betaling.
lees verder
Veel nieuwe activiteiten op HoutPro+
De HoutPro+ beurs wordt elke 3 jaar georganiseerd. In 2025 vind deze weer plaats en voor deze editie worden aantal nieuwe activiteiten gepresenteerd.
lees verder
 
Trademart vernieuwt home & living
lees verder
Distributie Beka in Nederland
Belgian Bedding heeft een exclusieve samenwerking afgesloten met Luxury Bedding Company voor het merk Beka in Nederland.
lees verder
Verdere stijging prijzen koopwoningen
Opnieuw stijgen prijzen en aantal verkochte nieuwbouwkoopwoningen in Nederland in het eerste kwartaal van 2025.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden