Herstart Ewald Schillig

Vrijdag 16 november 2018

Met nieuwe partners en nieuwe bedrijfsnaam blijft het label Ewald Schillig toch bestaan. Het nieuwe bedrijf heet ES Brand.
Herstart Ewald Schillig

Brand, een merk van Ewald Schillig dat niet onder het faillissement van afgelopen juli viel, gaat verder onder de naam ES Brand GmbH. Dit nieuwe bedrijf is samen met meubelfabrikant Easysofa uit Lienden opgezet en zal onder leiding van Easysofa-directeur Lex van Verseveld vallen, zo meldt onder ander Euwid. Het nieuwe bedrijf richt zich op de sterke punten van het merk: productontwikkeling, marketing en verkoop.

Hiervoor vergaarde ES Brand GmbH twaalf mensen die moeten zorgen voor de voortzetting van de look en feel en innovatie van het merk Ewald Schillig, eigendom van de familie Henning. Onder meer Philipp Henning en Thomas Deselaers blijven aan voor de verkoop en Thomas Lange als hoofd van modelontwikkeling.

Op de Imm cologne 2019 wil ES Brand GmbH ruim tien nieuwe modellen en bestsellers zoals Face (foto) en Flex Plus presenteren. Volgens het bedrijf zijn de modelrechten van het Brand-label merk overgedragen aan de nieuwe onderneming.

 



Links

www.easysofa.com
www.ewald-schillig.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, meubel, meubels, meubilair, personalia, surseance, failliet, bankroet, insolventie, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator, #fmmunzer, #ewaldschillig. #esbrand, #easysofa

Gerelateerd nieuws
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
Voorlopige insolventie Ceka
De Duitse kantoormeubelfabrikant Ceka is op 2 juli onder voorlopig insolventiebeheer geplaatst. Inmiddels is duidelijk dat de productie in augustus weer volledig wordt opgestart, mede dankzij intensief contact met leveranciers en nieuwe orders.
lees verder
 
Tijsen blijft creatief actief
lees verder
Take Teak nieuw in De Woonindustrie
Tijdens de komende Najaarsvakdagen wordt Take Teak geïntroduceerd als nieuw merk in De Woonindustrie. Vanaf 1 september is Take Teak permanent te vinden op de begane grond in De Woonindustrie in Nieuwegein.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden