NIeuwe directie Goossens

Woensdag 25 februari 2026

Goossens Wonen, met het hoofdkantoor in Veghel en 22 woonwinkels in Nederland en 3 in België, vernieuwt de directie met een vertrouwde kracht en nieuw leiderschap voor de specialist in wonen en slapen.
NIeuwe directie Goossens

Goossens kondigt een vernieuwde directie aan. Met de terugkeer van Bart Goossens binnen het directieteam van het familiebedrijf en de benoeming van Frans ten Berge als nieuwe ceo, kiest Goossens voor een  combinatie van vertrouwd ondernemerschap en frisse, strategische leiding.

Als vertegenwoordiger van de volgende generatie brengt Bart Goossens zijn sterke betrokkenheid, ervaring en verbondenheid met het merk mee, en wordt de familietraditie binnen de directie voortgezet.

Frans ten Berge brengt jarenlange bestuurlijke ervaring mee. In zijn loopbaan heeft hij organisaties in uiteenlopende sectoren geholpen hun commerciële slagkracht te vergroten en tegelijkertijd de identiteit te versterken. Met veel plezier verwelkomt de directie Frans ten Berge in de Goossens-familie.

Naast Bart Goossens en Frans ten Berge maken Jeroen Kanters (cfo) en Teun van Boeckel (coo) de directie compleet. Samen vormen zij een complementair team dat zich richt op duurzame groei en het verder versterken van de merkbelofte en marktpositie van Goossens. Met deze nieuwe directiesamenstelling kijkt Goossens vol vertrouwen naar de toekomst, met behoud van de waarden en kwaliteiten die het familiebedrijf al sinds 1954 kenmerken.



Links

www.goossenswonen.nl

Tags

nieuws, interieur, wonen, slapen, winkels, retail, directie, ceo, cfo, coo, directielid, familie, team, complementair, toekomst, waarden, kwaliteiten, familiebedrijf, identiteit, retailketen, woonspecialist, slaapspecialist, interieuradvies, verbondenheid, merk, ondernemerschap, #goossens, #goossenswonen, #goossensslapen

Gerelateerd nieuws
 
Lente noviteiten Grau
lees verder
Sfeermaker in huis
Woninginrichter Bronsnijder met vestigingen in Stiens en Heerenveen is dealer van de premium Coretec-vloeren van US Floors en boekt hiermee uitstekende resultaten.
lees verder
Aandacht voor periferie
Woonboulevards verdienen een vaste plek in de Nota Ruimte en die wordt nog gemist door brancheorganisatie Inretail, die een brief met drie aandachtspunten stuurde aan Tweede Kamerleden.
lees verder
 
Lichtwoche: 3.500 bezoekers
lees verder
Opgeruimd staat netjes!
[Sponsored artikel] - Is het in huis vies of rommelig, dan kom je maar moeilijk tot rust. Doe er regelmatig wat aan, anders verwaarloos je je woning teveel om lekker te kunnen wonen. Maar hoe houd je je huis netjes?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden