Herstart Ewald Schillig

Vrijdag 16 november 2018

Met nieuwe partners en nieuwe bedrijfsnaam blijft het label Ewald Schillig toch bestaan. Het nieuwe bedrijf heet ES Brand.
Herstart Ewald Schillig

Brand, een merk van Ewald Schillig dat niet onder het faillissement van afgelopen juli viel, gaat verder onder de naam ES Brand GmbH. Dit nieuwe bedrijf is samen met meubelfabrikant Easysofa uit Lienden opgezet en zal onder leiding van Easysofa-directeur Lex van Verseveld vallen, zo meldt onder ander Euwid. Het nieuwe bedrijf richt zich op de sterke punten van het merk: productontwikkeling, marketing en verkoop.

Hiervoor vergaarde ES Brand GmbH twaalf mensen die moeten zorgen voor de voortzetting van de look en feel en innovatie van het merk Ewald Schillig, eigendom van de familie Henning. Onder meer Philipp Henning en Thomas Deselaers blijven aan voor de verkoop en Thomas Lange als hoofd van modelontwikkeling.

Op de Imm cologne 2019 wil ES Brand GmbH ruim tien nieuwe modellen en bestsellers zoals Face (foto) en Flex Plus presenteren. Volgens het bedrijf zijn de modelrechten van het Brand-label merk overgedragen aan de nieuwe onderneming.

 



Links

www.easysofa.com
www.ewald-schillig.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, meubel, meubels, meubilair, personalia, surseance, failliet, bankroet, insolventie, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator, #fmmunzer, #ewaldschillig. #esbrand, #easysofa

Gerelateerd nieuws
Ethimo toont Ginko en Reef
Voor het zomerseizoen van 2027 komt Ethimo onder andere met de Ginko-parasol van Studio Zanellato/Bortotto en het Reef-ligbed van Ethimo Design Studio. Beide ontwerpen combineren teak met textiel of vlechtwerk.
lees verder
Nieuwe topman Bolia
Ceo Lars Lyse Hansen van het meubelmerk Bolia vertrekt op 31 augustus 2027 na meer dan 21 jaar aan het roer. Huidig operationeel directeur Thomas Bendiks Lauridsen volgt hem op.
lees verder
Rupert & Rupert introduceert Soof
Rupert & Rupert breidt de collectie uit met Soof, een nieuwe eetkamerstoel en bijpassende eetbank. Afgeronde vormen, een volledig gestoffeerde afwerking en verschillende combinatiemogelijkheden staan centraal in het ontwerp.
lees verder
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder
Fest lanceert bijzettafel Otto
Fést werkt voor de nieuwe bijzettafel Otto samen met het Duitse ontwerpduo Haus Otto. Het sculpturale ontwerp is volledig uitgevoerd in roestvrij staal.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden