Feel & Buying Days bij Tica

Dinsdag 10 januari 2023

Van 29 tot en met 31 januari 2023 organiseert Tica Trends & Trade de Look, Feel & Buying Days, waarin de nieuwste voorjaarstrends worden gepresenteerd.
Feel & Buying Days bij Tica
Feel & Buying Days bij Tica Feel & Buying Days bij Tica

Tijdens dit event ontdekken bezoekers de nieuwste voorjaarstrend, kan men de meest inspirerende lezingen bijwonen en zijn er kortingen op héél veel producten. De Look, Feel & Buying Days worden georganiseerd in de cash & carry's en in de conceptstores in Aalsmeer en Venlo.

 

Tica Trends & Trade biedt nieuwe inspiratie voor ondernemers in de lifestylebranche. Wat moét je dit voorjaar in je winkel hebben, wat mag de deur uit en waar maak je jouw collectie of stylingproject mee compleet?

 

Al edities lang staat dit terugkerende Tica-event garant voor heel veel lifestyle- en wooninspiratie. Makers en creators ontmoeten elkaar, nieuwe collecties worden gepresenteerd en de nieuwste voorjaarstrend wordt geshowd. De trend is wederom door het eigen stylistenteam ontwikkeld en vastgelegd met producten van de exposanten uit de cash & carry’s. Het voorjaar bij Tica staat in het teken van: Funny Art & Funky Colours.

 

Tica is een B2B lifestyle inkoopplatform voor professionals in de home-, gift-, garden-, fashion en lifestyle-branche. De uitgebreide collectie telt meer dan 300 verschillende merken en een assortiment van ruim 800.000 artikelen. Tica-members kunnen zeven dagen per week terecht bij de vestigingen in Aalsmeer en Venlo en tevens online inkopen. Het is mogelijk om een dagpas hiervoor aan te vragen.



Links

www.tica.nl
tica.nl/look-feel-buying-days/
tica.nl/lfbd-nieuws/2023/01/dagpas-aanvragen

Tags

nieuws, interieur, beurs, event, lifestyle, voorjaar, trend, bloemisten, lezingen, woonaccessoires, vazen, bloemen, cash&carry, funnyart, funnycolours, wooninspiratie, stylingproject, voorjaarstrend, merken, members, inkoopplatform, venlo, aalsmeer, online, #lookfeelandbuyingdays, #tica

Gerelateerd nieuws
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
Samen sterk
Tijdens de komende Incoda bundelen drie interieurmerken hun krachten: DN Design, Clochard Fabrics en Ursidi presenteren samen een pop-up showroom waar bezoekers een combinatie van meubelontwerp en stoffencollecties kunnen ontdekken.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
 
Groei Smart Home
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden