Rolf Benz terug naar Duitsland

Vrijdag 20 februari 2026

Rolf Benz krijgt nieuwe eigenaren en keert terug in Duitse handen. Een Duits investeerdersconsortium neemt het premium meubelmerk over van de Chinese eigenaar Kuka Investment and Management.
Rolf Benz terug naar Duitsland

De afronding van de transactie wordt in maart 2026 verwacht. Met de overname komt een einde aan het verkoopproces dat in 2025 werd gestart. Financiële details zijn niet bekendgemaakt. Volgens het consortium moet de nieuwe eigendomsstructuur ruimte geven voor gerichte investeringen, strategische doorontwikkeling en internationale groei waar dat passend is.

 

Frank Niehage, woordvoerder van het consortium en beoogd voorzitter van de raad van toezicht, noemt het versterken van de merkpositie, innovatie en het verbeteren van de winstgevendheid als belangrijkste speerpunten. De bestaande directie van Rolf Benz blijft aan boord: Ceo Jürgen Mauß en cfo Jens Hofmann behouden hun functies en nemen daarnaast ook als aandeelhouder deel in het bedrijf.

 

Rolf Benz blijft produceren in Nagold, in het Noord-Zwarte Woud. Daarmee blijft eigen productie in Duitsland een belangrijk onderdeel van de positionering van het merk als premium designfabrikant.



Links

www.rolf-benz.com

Tags

nieuws, interieur, bank, mix, match, zitten, opties, strak, ontwerp, design, ontwerper, zitframe, zithoogte, stoffen, kleuren, woonruimte, oplossing, aanpasbaar, stijl, innovatief, flexibiliteit, zitting, rugleuning, zitcomfort, comfortwensen, overname #rolfbenz

Gerelateerd nieuws
Dinerfauteuil Colby van Baan
Baan en ontwerper Sander van Beuningen introduceren Colby, een royale dinerfauteuil die het comfort van een fauteuil naar de eettafel brengt.
lees verder
Recycling vezels verwerkt in platen
Unilin panels brengt als eerste MDF platen met tot 25% gerecycleerde vezels op de markt.
lees verder
Heropening winkel Groningen
De winkel van woonwinkel Goossens in Groningen is onlangs feestelijk heropend: inspiratie, advies en blije klanten.
lees verder
 
SWV Meubel wordt Fabr
lees verder
Orlando neemt Fm Büromöbel over
Investeringsmaatschappij Orlando Capital V neemt de Duitse fabrikant Fm Büromöbel over. Samen met het huidige management wil de nieuwe eigenaar het bedrijf verder laten groeien in binnen- en buitenland.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden