DBC voor hotels

Dinsdag 14 januari 2020

DBC international, ook wel bekend van het label M-Line, introduceert de DBC Business Collection: hotelboxsprings en dienstverlening tegen zakelijke prijzen.
DBC voor hotels

DBC International, leverancier van matrassen en kussen lanceert deze nieuwe Business Collection voor zakelijke markt. Deze collectie bevat vier boxspringcombinaties met elk eigen kenmerken en variërend in ligcomfort: Silver, Gold, Platinum en Diamond (foto). Hierbij is rekening gehouden met functionaliteit voor de zakelijke markt en wordt deze ondersteund door een specialistisch team voor zakelijke afnemers.

Volgens DBC geeft een onderzoek door Metric Lab Vitality onder 300 klanten in maart 2019 aan dat 88% van de respondenten slapen en een goed uitgerust gevoel essentieel vindt tijdens een overnachting en dat ziet het als een essentieel onderdeel van de complete (hotel) beleving.

Dat zou dan moeten lukken met de producten van DBC. Volgens het bedrijf staan deze namelijk garant voor uitstekende ondersteuning, voortreffelijke drukverdeling en optimale ventilatie. DBC noemt zich ook 'Official Sleep Supplier' van topsporters en is partner van onder andere Jumbo-Visma, de KNVB en TeamNL van NOC*NSF. En is ook vaste partner van TUI, Europarcs en verschillende boetiek hotels in binnen- en buitenland.

Vanaf gisteren is DBC overigens te vinden op twee vakbeurzen: de Imm Cologne in Keulen en de horecabeurs Horecava in Amsterdam, als officiële partner van Hotel World een nieuwe afdeling op de Horecava.



Links

www.mlineworldwide.com

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, #mline, #dbc, #imm, #imm20, #imm2020, #horecava, #hotelworld

Gerelateerd nieuws
Belgisch design naar VS
Belgisch design breidt uit naar Californië: Fedustria en TBS Gallery sluiten partnerschap voor de promotie van uitmuntend design.
lees verder
Compacte winkel Jysk
Jysk heeft een nieuwe winkel geopend in Muiden. Het is de eerste winkel in Nederland die is ingericht volgens het compacte winkelconcept van de Scandinavische retailer.
lees verder
 
Beste woonwinkel
lees verder
Vernieuwing in Brussel
Van 2 tot en met 5 november is Brussels Expo het toneel voor de Meubelbeurs Brussel. De vaste afspraak in het najaar biedt ook nu weer een compact en actueel overzicht van wat er in Europa speelt.
lees verder
Speelse Interieurprofessionaldag
Op maandag 17 november vindt in Nieuwegein opnieuw de Interieurprofessionaldag plaats. Deze editie staat in het teken van spel, experiment en creativiteit. Onder het motto Let’s Play wordt het programma speelser en verrassender dan voorgaande jaren.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden