Bece vernieuwt houten jaloezieen

Dinsdag 16 juni 2020

Volgens B&C Raamdecoratie zijn houten jaloezieën populairder dan ooit. Daarom heeft het bedrijf haar Bécé-raamdecoratie collectie op dit gebied compleet vernieuwd.
Bece vernieuwt houten jaloezieen

Van Abachi tot Linde, Bamboe en Blend. De collectie houten jaloezieën van het label Bécé van B&C Raamdecoratie uit Nunspeet bevat verschillende houtsoorten met elk een eigen uitstraling. Bamboe is supernatuurlijk en Blend bestaat uit een mix van materialen. De collectie wordt gepresenteerd in een box en bevat zes houtwaaiers en één ladderbandwaaier met nieuwe designs. Met 60 kleuren is er volgens Bece voor ieder wat wils.

 

De houten jaloezieën van het bedrijf hebben een strakkere uitstraling gekregen. Met de nieuwe bovenbak en magneten sluit de koof nu naadloos op de lamellen aan. Ook het rem- en tuimelmechanisme heeft een upgrade gekregen, waardoor de jaloezieën volgens Bece gemakkelijker te bedienen zijn.

 

Tot slot voert bece een 100% tevredenheids-garantie van twee jaar in. Met deze garantie is zowel de dealer als de consument er volgens de firma van verzekerd een perfecte houten jaloezie te ontvangen.



Links

www.b-cinternational.com
www.bece.be
www.bece.nl

Tags

Nieuw, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, project, raamdecoratie, rolgordijn, jaloezie, plisségordijn, dupligordijn, vouwgordijn, vlinderjaloezie, paneelgordijn, houtenjaloezieën, #bece

Gerelateerd nieuws
Nieuwe dimensie voor muren
Arte tilt muren naar een nieuwe dimensie tijdens Milan Design Week 2026 met de opening van een speciale pop-up winkel.
lees verder
Textielfestival
Op zaterdag 14 maart vindt in Leiden de allereerste editie van Textile Inspiration Days plaats, met volop activiteiten rondom textiel.
lees verder
Innovatie in textielverwerking
De beurs Texprocess 2026 in Frankfurt biedt een strategisch kompas voor investeringen in textielverwerking en wordt tegelijk georganiseerd met de Techtextil.
lees verder
Geen groei woninginrichting
De Nederlandse detailhandel zet ruim 2% meer om in januari 2026, maar voor de winkels in onder andere woninginrichting was er geen groei.
lees verder
 
Sterke groei Veneta
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden