Wow-factor op Orgatec

Maandag 29 oktober 2018

Hoe trek je aandacht voor een bureaustoel? Kokuyo toonde dat prachtig op de stand op de zeer succesvolle Orgatec in Keulen door hun bureaustoel te presenteren als een skelet dat al je bewegingen volgt. Voor actief zitten!
Wow-factor op Orgatec

Een spectaculaire showcase van de Japanse bureaustoelfabrikant Kokuyo op Orgatec in Keulen dat afgelopen dinsdag tot en met zaterdag is gehouden. Voor hun 360° Gliding Chair ing: deze was als skelet zwevend op de stand gehangen (foto). Met daarachter reusachtige schermen met een prachtig ballet dat de eigenschappen van deze bijzondere stoel benadrukten. Zie de video (1:17) op ons youtube-kanaal.

Het is een van de vele noviteiten op de zeer succesvolle Orgatec die met meer dan 63.000 vakbezoekers een plus van 15% noteerde. Deze kwamen uit 142 landen waar dat vorige editie 118 was. Het aandeel vakbezoekers uit Noord-Amerika (+42%), Centraal- en Zuid-Amerika (+42%), EU-landen (+33%), Japan (+22%) en India (+44%) steeg bijzonder sterk. Uit Oost-Europa kwamen bijna twee keer zo veel bezoekers naar Orgatec 2018. Ook de zeer hoge beslissingsbevoegdheid en het grote aandeel jongeren onder de vakbezoekers was opvallend.

Aan de projectinrichtingsbeurs in de Koelnmesse namen 753 exposanten (+13%) uit 39 landen deel, waarvan 75% van buiten Duitsland. Nog sterker dan op de voorgaande Orgatec-editie waren de thema's akoestiek en bewegend werken.

 



Links

www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.de
www.koelnmesse.nl
www.kokuyo.com/en
www.orgatec.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, meubel, bank, tafel verlichting, licht, design, stoel, fauteuil, bank, kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, hotel, kantoor, kantoorfaciliteit, home office, homeoffice, werkplek, werkomgeving, @orgatec, #orgatec, #architectureworld, #koelnmesse, hospitality, bureau, stoel, werk, akoestiek, akoestisch, show, event, evenement, beurs, #orgatec, #newvisionsofwork, #kokuyo

Gerelateerd nieuws
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder
 
NIeuw designconcept tapijttegels
lees verder
Idd Cologne: interieur leeft in de stad
De eerste editie van Interior Design Days cologne (Idd Cologne) nam de Duitse stad vier dagen over. Geen traditionele beursvloer dit keer, maar een levendig stadsfestival waarin 106 merken zich verspreidden over 16 bijzondere locaties.
lees verder
 
VT Wonen stijlhuis
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden