Wow-factor op Orgatec

Maandag 29 oktober 2018

Hoe trek je aandacht voor een bureaustoel? Kokuyo toonde dat prachtig op de stand op de zeer succesvolle Orgatec in Keulen door hun bureaustoel te presenteren als een skelet dat al je bewegingen volgt. Voor actief zitten!
Wow-factor op Orgatec

Een spectaculaire showcase van de Japanse bureaustoelfabrikant Kokuyo op Orgatec in Keulen dat afgelopen dinsdag tot en met zaterdag is gehouden. Voor hun 360° Gliding Chair ing: deze was als skelet zwevend op de stand gehangen (foto). Met daarachter reusachtige schermen met een prachtig ballet dat de eigenschappen van deze bijzondere stoel benadrukten. Zie de video (1:17) op ons youtube-kanaal.

Het is een van de vele noviteiten op de zeer succesvolle Orgatec die met meer dan 63.000 vakbezoekers een plus van 15% noteerde. Deze kwamen uit 142 landen waar dat vorige editie 118 was. Het aandeel vakbezoekers uit Noord-Amerika (+42%), Centraal- en Zuid-Amerika (+42%), EU-landen (+33%), Japan (+22%) en India (+44%) steeg bijzonder sterk. Uit Oost-Europa kwamen bijna twee keer zo veel bezoekers naar Orgatec 2018. Ook de zeer hoge beslissingsbevoegdheid en het grote aandeel jongeren onder de vakbezoekers was opvallend.

Aan de projectinrichtingsbeurs in de Koelnmesse namen 753 exposanten (+13%) uit 39 landen deel, waarvan 75% van buiten Duitsland. Nog sterker dan op de voorgaande Orgatec-editie waren de thema's akoestiek en bewegend werken.

 



Links

www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.de
www.koelnmesse.nl
www.kokuyo.com/en
www.orgatec.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, meubel, bank, tafel verlichting, licht, design, stoel, fauteuil, bank, kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, hotel, kantoor, kantoorfaciliteit, home office, homeoffice, werkplek, werkomgeving, @orgatec, #orgatec, #architectureworld, #koelnmesse, hospitality, bureau, stoel, werk, akoestiek, akoestisch, show, event, evenement, beurs, #orgatec, #newvisionsofwork, #kokuyo

Gerelateerd nieuws
 
Ode aan de moeraslanden
lees verder
Zwaan van Rietveld terug
De Zwaan, een fauteuil die Gerrit Rietveld in 1958 ontwierp voor de Wereldtentoonstelling Brussel 1958, is opnieuw in productie genomen door Pastoe. Het ontwerp krijgt daarmee een nieuwe plek binnen het hedendaagse interieur.
lees verder
Aanpassing garantiebeleid
De meubelketen Seats and Sofas compenseert gedupeerde consumenten en past haar garantiebeleid aan na ingrijpen van de Autoriteit Consument & Markt (ACM).
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden