Unieke interieurstukken verzameld

Maandag 11 oktober 2021

Interieurontwerpbureau Equilibre Interiors stelt sinds kort haar entrepot in Amsterdam Noord onder de noemer Equilibre Heritage open voor liefhebbers van vintage meubels en objecten.
Unieke interieurstukken verzameld

Interieurontwerper Scarlett van Ketwich Verschuur richt met haar team interieurs in, maar verzamelt ook bijzondere en zeldzame stukken. Imposante lampen en gesigneerde Murano vazen, een met een luxe witte bouclé opnieuw beklede Cadaques Sofa, modernistische sculpturen, twee kamer hoge Orangerie Window spiegels, een spectaculaire set 70’s Peacock Wicker Chairs, een gigantische 70’s Clam Shell te gebruiken als champagne cooler en nog veel meer hoort thuis in de collectie.

 

De bedoeling is dat de unieke stukken uiteindelijk in juiste interieur terecht komen. Equilibre Heritage neemt echter ook persoonlijke zoekopdrachten aan en gaat op jacht naar bijzondere stukken met een goed verhaal. Het entrepot is open op afspraak.



Links

www.equilibre-heritage.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, tentoonstelling, meubel, decoratie, woonaccessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, meubelstoffen, stoel, fauteuil, bank, tafel, #equilibreinteriors, #equilibreheritage

Gerelateerd nieuws
Eerste exposanten MBB bekend
Meubelbeurs Brussel (MBB) geeft meer inhoud aan het campagneconcept 'Enter the Decosystem'. De organisatie plaatst natuur, duurzaamheid en beleving centraal en maakt tegelijk de eerste exposanten voor de komende editie bekend.
lees verder
 
Minder winkels, meer online verkoop
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Koelnmesse neemt Design Post over
Design Post in Keulen komt vanaf 1 januari 2027 in handen van Koelnmesse. Met de overname verdwijnt het huidige showroomconcept en krijgt de locatie een nieuwe functie binnen het portfolio van de beursorganisatie.
lees verder
 
Freistil toont heruitgave bank
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden