Uitbreiding directie Roobol

Dinsdag 28 januari 2025

Raam- en vloerspecialist Roobol uit Breda heeft Cécile Leinarts aangesteld als commercieel directeur.
Uitbreiding directie Roobol

Foto: v.l.n.r. Cécile Leinarts, Martine Roobol, Mijnart Begeer.


Roobol
heeft Cécile Leinarts benoemd als commercieel directeur. Samen met Martine Roobol en Mijnart Begeer vormt zij de directie van het familiebedrijf.

 

Leinarts heeft ruime retailervaring. Recent als head of marketing & formule bij Kwantum Nederland en België. Eerder werkte ze o.a. bij Perry Sport en vanuit diverse bureaus als accountverantwoordelijke voor klanten als Etos, Albert Heijn, Philips, Vacanceselect, Rabobank, KPN, Nissan, etc.

 

Raam- en vloerspecialist Roobol heeft 28 winkels waar vakmanschap en service worden gecombineerd met persoonlijke aandacht voor de klant. Van inspiratie en maatwerk-advies in de winkel én aan huis, tot de eigen montagedienst. In het voorjaar van 2024 opende Roobol een nieuwe toekomstgerichte concept store aan de woonboulevard in Breda.

 

'Ik heb inmiddels veel enthousiaste en gedreven collega's ontmoet. Ik kijk ernaar uit om samen met hen en met onze zakelijke partners, verder te bouwen aan de groei en ontwikkeling van dit mooie familiebedrijf,' aldus Cécile Leinarts.



Links

www.roobol.com

Tags

nieuws, interieur, directeur, commercieel, directie, familiebedrijf, vloeren, ramen, gordijnen, raamdecoratie, pvcvloeren, interieuradvies, advies, winkels, keten, vakmanschap, service, partners, retail, ervaring, inspiratie, maatwerk, huis, montagedienst, conceptstore, woonboulevard, #roobol

Gerelateerd nieuws
Eerste exposanten MBB bekend
Meubelbeurs Brussel (MBB) geeft meer inhoud aan het campagneconcept 'Enter the Decosystem'. De organisatie plaatst natuur, duurzaamheid en beleving centraal en maakt tegelijk de eerste exposanten voor de komende editie bekend.
lees verder
 
Minder winkels, meer online verkoop
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Koelnmesse neemt Design Post over
Design Post in Keulen komt vanaf 1 januari 2027 in handen van Koelnmesse. Met de overname verdwijnt het huidige showroomconcept en krijgt de locatie een nieuwe functie binnen het portfolio van de beursorganisatie.
lees verder
Een fluistering van de westenwind
Met de lancering van Zephyr laat Arte de schoonheid van de Griekse mythologie nu ook doorsijpelen in het interieur. De collectie eert, zoals de naam al doet vermoeden, Zephyros: de zachte westenwind.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden