Tour de Vrouwen in het Parket

Dinsdag 10 juli 2018

Maandag 2 juli was het weer Vrouwen in het Parket-dag. 30 Leden van de netwerkclub maakten dit keer een tour door Noord-Holland.
Tour de Vrouwen in het Parket

Ze bezochten drie showrooms van leden (Vloerenhuis Amsterdam, Zaanbever in Beverwijk en 't Saense Parkethuys in Wormerveer) en de Zaanse Schans, waar molen ‘De Bonte Hen’ de lijnolie van Rigo Verffabriek produceert. Ook volgden ze een workshop over klanttypen en gedrag.

De volgende bijeenkomst is op maandag 17 september van 10.00 tot 13.30 uur, op de vakbeurs Incoda in Gorinchem. De eerstkomende tour daarna is het de bedoeling om Limburg te gaan bezoeken.

Vrouwen in het Parket is een initiatief van Lisa Klaassen, directeur-eigenaar Plinten & Profielen Centrale (PPC) in Wijk bij Duurstede. Het heeft als doel vrouwen in de parketbranche hun kennis en ervaringen te laten delen, elkaar te inspireren met hun vakwerk, en elkaar te ondersteunen en helpen. De netwerkgroep telt momenteel ruim 40 leden.

 



Links

www.interieurcollectiedagen.nl
www.parkethuys.com
www.plintenenprofielencentrale.nl
www.rigoverffabriek.nl
www.vloerenhuis.nl
www.zaanbever.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, parket, stoffering, egalisatie, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, hout, lvt, linoleum, laminaat, lijm, plint, profiel, lijst, afwerklijst, strip, plakstrip, dilatatie, dilitatie, hoeklijn, trap, renovatie, traprenovatie, stofferen, stoffering, parket ambachtsdagen, leg, leggen, bekleden, vrouwen in het parket, vrouwen parket, incoda, interieur collectie dagen, #parkethuys, #plintenenprofielencentrale, #ppc, #vloerenhuis, #zaanbever, #incoda

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Traprenovatie met Marmoleum
Vicstairs introduceert Linostairs: nieuw trapconcept brengt Marmoleum naar de trap. Een innovatieve combinatie van hout en linoleum biedt nieuwe mogelijkheden voor renovatie- en nieuwbouwprojecten.
lees verder
Veel nieuws over Incoda 2026
Van 21-23 september 2026 komt de interieurbranche samen op Incoda in Gorinchem. Tijdens deze 3 dagen zie je de nieuwste collecties, kleuren en materialen om je advies, showroom, studio of projecten klaar te maken voor het nieuwe seizoen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden