Tevreden over Voorjaarsvakdagen

Woensdag 14 februari 2024

Van 4-7 februari waren de jaarlijkse Voorjaarsvakdagen bij De Woonindustrie met het thema 'Open Up!'. Ondanks uitdagende marktomstandigheden bleef het aantal bezoekers volgens de organisatie gelijk aan de voorgaande edities.
Tevreden over Voorjaarsvakdagen

De Voorjaarsvakdagen trapten in Nieuwegein af met het Woon- en Interieurevent op 4 februari ook voor consumenten, waar opvallend meer jongere bezoekers uit de regio Utrecht aanwezig waren. Het evenement bood een diversiteit aan ervaringen, variërend van de nieuwste collecties van 300 merken tot inspiratie van nieuw creatief talent op de Open Up! markt. Workshops van de NIA Academie en het Adviesplein voegden extra elementen toe aan de beleving.

 

Ondanks dat de Voorjaarsvakdagen vier dagen duurden, was maandag zoals gebruikelijk de drukste dag. Bezoekers, waaronder retail, projectmarkt, interieur professionals en pers, verkenden het assortiment van merken en makers. In het atrium genoten bezoekers van een gevarieerde lunch. Maandagavond werd afgesloten met de uitreiking van de Awards van De Woonindustrie. De winnaars, waaronder Bree’s New World, Cartel Living, Lamp en licht, Brinker en Jan Kurtz, werden erkend voor hun bijdragen aan de showroom, teamwerk, marketing, social media en innovatieve producten.

 

Met de campagne ‘Be WelcHome’ blijft De Woonindustrie zich inzetten voor het verwelkomen van bezoekers voor inkoop, inspiratie en innovatie. Zij zijn natuurlijk welkom tijdens de wekenlijkse Marketdays op maandag. De Najaarsvakdagen staan gepland voor 8 –10 en 16 en 17 september 2024. Op 8 april staat MDXL Project & Interieur weer ingepland.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #awards, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #voorjaarsvakdagen, #lampenlicht, #jankurtz, #cartelliving, #breesnewworld, #brinker

Gerelateerd nieuws
 
Vooral omzet online detailhandel groeit
lees verder
Schuldenlast Huus verder opgelopen
De schulden van Huus zijn opgelopen tot ruim € 10 miljoen. Dat blijkt uit het eerste faillissementsverslag. Door de doorstart ontvangt een deel van de gedupeerde klanten alsnog de bestelde meubels.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Eerste exposanten MBB bekend
Meubelbeurs Brussel (MBB) geeft meer inhoud aan het campagneconcept 'Enter the Decosystem'. De organisatie plaatst natuur, duurzaamheid en beleving centraal en maakt tegelijk de eerste exposanten voor de komende editie bekend.
lees verder
 
Minder winkels, meer online verkoop
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden