Tempur inderdaad via Beter Bed

Zondag 17 maart 2019

Beter Bed meldde afgelopen vrijdag in een persbericht dat het een strategische samenwerking is aangegaan met Tempur.
Tempur inderdaad via Beter Bed

Foto: Tempur website

Afgelopen donderdag meldden we
dat het gerucht ging dat Tempur vanaf 1 april via beddenketen Beter Bed verkocht gaat worden. Sommigen dachten aan een 1 april grap, maar een dag later Beter Bed bevestigde het bericht dus middels een persbericht.

De strategische samenwerking tussen Tempur en Beter Bed is begin maart reeds van start gegaan. Tempur maakt onderdeel uit van Tempur Sealy, het Amerikaanse beddenconcern waar onder meer ook Casper en Serta Simmons Bedding onder vallen. Naar eigen zeggen is het 's werelds grootste beddenleverancier met in 2017 een omzet van $ 2,75 miljard.

De producten en de merkpositionering van Tempur ('Nasa'-traagschuim) vormen volgens Beter Bed een waardevolle aanvulling op het bestaande merk-/productportfolio.

De samenwerking bevat het plaatsen van een aantal modellen en een complete winkelpresentatie van Tempur in de 83 filialen van Beter Bed Nederland, 17 in België en 27 filialen in Zweden. Ook zullen beide merken in hun communicatie-uitingen de consument informeren dat Tempur nu ook verkrijgbaar zal zijn in alle Beter Bed-winkels in Nederland, België en Zweden. De planning is dat rondom Pasen alle winkels in de genoemde landen zijn voorzien van deze producten.



Links

www.beddenreus.be
www.beterbed.be
www.beterbed.nl
www.beterbedholding.nl
www.casper.com
www.tempur.nl
www.tempursealy.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, economie, resultaat, winst, omzet, #beddenreus, #beterbed, #beterbed, #beterbedholding, #tempur, #tempursealy, #sertasimmons, #casper

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden