Stijging winst en omzet Beter Bed

Maandag 14 maart 2022

Beter Bed heeft afgelopen jaar meer winst geboekt. Ook de omzet van het beursgenoteerde bedrijf uit Uden nam toe.
Stijging winst en omzet Beter Bed
Stijging winst en omzet Beter Bed Stijging winst en omzet Beter Bed

De nettowinst kwam uit op € 13,9 miljoen, tegenover € 7,9 miljoen een jaar eerder. In 2019 ging er nog een verlies van € 4,2 miljoen de boeken in. De omzet steeg van € 207,5 naar € 214,2 miljoen. De verkopen via internet namen met 56% toe; online was goed voor 23,4% van de omzet. Het doel voor 2025 is een aandeel van 25%.

 

De orderintake van Beter Bed kwam op jaarbasis aan het eind van het boekjaar uit € 25,3 miljoen, een stijging met 10,1% en volgens het bedrijf een recordniveau. Eind 2021 had Beter Bed 134 winkels. Aan begin van dat jaar was dit er 1 meer.

 

De Benelux droeg ook dit keer de meeste omzet bij, met over de laatste drie maanden van 2021 verkopen ter waarde van € 56,5 miljoen. Uiteraard is er ook vorig jaar een Corona - effect in het bedrijf zichtbaar. Daarover meldde Beter Bed dat deze een effect hebben, maar dat klanten inmiddels weer beperkt toegang hebben tot de winkels, hoewel de situatie nog verre van normaal is. Daarnaast kampt Beter Bed met hoge grondstofprijzen en verstoring in de de aanvoer van producten. Met dit alles blijft de nadruk liggen op de kasstroom.

 

Beter Bed is tevreden over het nieuwe concept Slaap Experience dat in Groningen als eerste is getest. Zowel wat bezoekersaantallen betreft, als de gemiddelde conversieratio en de transactiewaarde. Er zal de komende jaren worden geïnvesteerd in de look & feel van het gehele winkelnetwerk. Ook het slaapabonnement Leazzzy, dat inmiddels naar alle winkels is uitgerold, blijkt volgens Beter Bed aan te slaan.



Links

www.beterbed.nl
www.beterbedholding.com

Tags

nieuws, interieur, slaapcomfort, matrassen, dekbedden, bedtextiel, resultaten, holding, corona, grondstofprijzen, aanvoer, winkels, kasstroom, #beterbed, #beterbedholding, #leazzzy.

Gerelateerd nieuws
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder
 
Manager Retail voor Sleeptrade
lees verder
Mooi interieur is risico in huis
[Sponsored artikel] - Een mooi huis is ook een kwetsbaar huis. Juist in huizen waar veel aandacht naar interieur gaat, zitten verrassend veel “risicomomenten”.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden