Stijging winst en omzet Beter Bed

Maandag 14 maart 2022

Beter Bed heeft afgelopen jaar meer winst geboekt. Ook de omzet van het beursgenoteerde bedrijf uit Uden nam toe.
Stijging winst en omzet Beter Bed
Stijging winst en omzet Beter Bed Stijging winst en omzet Beter Bed

De nettowinst kwam uit op € 13,9 miljoen, tegenover € 7,9 miljoen een jaar eerder. In 2019 ging er nog een verlies van € 4,2 miljoen de boeken in. De omzet steeg van € 207,5 naar € 214,2 miljoen. De verkopen via internet namen met 56% toe; online was goed voor 23,4% van de omzet. Het doel voor 2025 is een aandeel van 25%.

 

De orderintake van Beter Bed kwam op jaarbasis aan het eind van het boekjaar uit € 25,3 miljoen, een stijging met 10,1% en volgens het bedrijf een recordniveau. Eind 2021 had Beter Bed 134 winkels. Aan begin van dat jaar was dit er 1 meer.

 

De Benelux droeg ook dit keer de meeste omzet bij, met over de laatste drie maanden van 2021 verkopen ter waarde van € 56,5 miljoen. Uiteraard is er ook vorig jaar een Corona - effect in het bedrijf zichtbaar. Daarover meldde Beter Bed dat deze een effect hebben, maar dat klanten inmiddels weer beperkt toegang hebben tot de winkels, hoewel de situatie nog verre van normaal is. Daarnaast kampt Beter Bed met hoge grondstofprijzen en verstoring in de de aanvoer van producten. Met dit alles blijft de nadruk liggen op de kasstroom.

 

Beter Bed is tevreden over het nieuwe concept Slaap Experience dat in Groningen als eerste is getest. Zowel wat bezoekersaantallen betreft, als de gemiddelde conversieratio en de transactiewaarde. Er zal de komende jaren worden geïnvesteerd in de look & feel van het gehele winkelnetwerk. Ook het slaapabonnement Leazzzy, dat inmiddels naar alle winkels is uitgerold, blijkt volgens Beter Bed aan te slaan.



Links

www.beterbed.nl
www.beterbedholding.com

Tags

nieuws, interieur, slaapcomfort, matrassen, dekbedden, bedtextiel, resultaten, holding, corona, grondstofprijzen, aanvoer, winkels, kasstroom, #beterbed, #beterbedholding, #leazzzy.

Gerelateerd nieuws
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
 
Natuurlijk slaapcomfort Ledorm
lees verder
Koeka failliet
Over Koeka, een handelsfirma in knuffelzachte babyproducten uit Weesp, is begin deze week het faillissement uitgesproken. Het bedrijf leverde ledikantjes, reiswiegen, dekens en kleding voor baby's.
lees verder
Broos herstel woonbranche
Nederlanders geven minder uit aan woonartikelen. Woonwinkels kampen daardoor met dalende rendementen of gaan failliet en zijn zoekende naar nieuwe wegen om de omzet te verhogen.
lees verder
Slecht jaar Duitse textielindustrie
Voor de Duitse Textiel- en matrassenindustrie is 2025 opnieuw een moeilijk jaar geweest, met behoorlijke omzetdalingen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden