Sterke toevoegingen Dromenland

Maandag 01 september 2025

Dromenland blijft groeien. Het slapencollectief op de tweede etage van De Woonindustrie breidt zich opnieuw uit met enkele sterke namen. De meest opvallende: DBC (M line), dat na twee jaar terugkeert naar De Woonindustrie.
Sterke toevoegingen Dromenland

Het was al eerder bekend gemaakt dat DBC (M line) (net als Beddinghouse) niet langer op de kleine slapenspeciaalbeurs Hollandsch Slapen te vinden zou zijn. Inmiddels is bevestigd dat het merk tijdens de komende Najaarsvakdagen weer aanwezig is op De Woonindustrie in Nieuwegein. De nieuwe locatie ligt op de tweede etage, met uitzicht op de binnentuin. Bezoekers kunnen er de complete collectie opnieuw ontdekken (ongetwijfeld ook de elektrische Element bedden, zie foto) inspiratie opdoen en bijpraten met het team. 

 

Ook Beddinghouse is toegevoegd aan de line-up van Dromenland. Naast de eigen labels, waaronder Beddinghouse, Kaat Amsterdam en Beddinghouse x Van Gogh Museum, werkt het bedrijf samen met internationale namen als Pip Studio, Moooi, Oilily en Rivièra Maison.

 

Met de komst van M line en Beddinghouse krijgt Dromenland een verdere kwaliteitsimpuls. Eerder was al de komst van Hilding Anders, Key West Bedding, Kreamat en Ultima aangekondigd. Op LinkedIn belooft Kreamat 'uitzonderlijk veel nieuwe ontwikkelingen voor het eerst te presenteren' tijdens de Najaarsvakdagen (7, 8, 9, 15 en 16 september).

 

Toegang tot de Najaarsvakdagen is gratis, registreren kan via deze link.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #awards, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #voorjaarsvakdagen, #interieurtrendevent, #interieurenproject, #dromenland, #mline, #beddinghouse

Gerelateerd nieuws
Nieuwe directeur Van Landschoot
Het Belgische familiebedrijf Van Landschoot viert op 2 september 2025 zijn 100-jarig jubileum. Tegelijkertijd start Dieter Verschuere officieel in zijn nieuwe functie als commercieel directeur.
lees verder
Groei detailhandel in juli
De Nederlandse detailhandel zet 5% meer om in juli, ook de winkels in woninginrichting laten een duidelijke groei zien.
lees verder
Onderzoek toekomst Home Fashion Group
Verschillende media melden dat er een onderzoek is gestart naar de toekomst van Leen Bakker en Kwantum.
lees verder
Coretec wijzigt distributiestrategie
Coretec, specialist in premium watervaste hout- en tegelvloeren, heeft haar distributiestrategie in Nederland aangepast om haar positie op de Nederlandse markt te versterken. De distributie via Intr is stopgezet.
lees verder
Interieurtrends persoonlijk thuis
[Sponsored artikel] - Bij de inrichting van je huis is het toevoegen van een persoonlijke touch belangrijk. Niet alleen door de juiste meubels of kleuren, maar ook door het creëren van een ruimte die jouw verhaal vertelt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden