Slapen weer in Groeneveld

Donderdag 12 april 2018

In september 2018 is Kasteel Groeneveld in Baarn drie dagen opnieuw het decor voor de minibeurs Hollandsch Slapen.
Slapen weer in Groeneveld

Wederom gelijktijdig met de outdoorbeurs Spoga in Keulen en decoratiebeurs ShowUp in Vijfhuizen (een dag korter), wordt Hollandsch Slapen gehouden: van zondag 2 - dinsdag 4 september. Opnieuw is de beurs klein, er zullen dertien bedrijven deelnemen. Nieuwe deelnemer ten opzichte van 2017 is Auping, afgevallen is Essenza.

De deelnemende bedrijven aan Hollandsch Slapen zijn: Auping, Avek, Beddinghouse, Dommelin, Ducky Dons, Euretco, Gebroeders Jonk, Hilding Anders, Kuperus, Mahoton, M-Line (DBC), Norma (Napco) en Texelwool. Om iedereen scherp te houden staat iedereen op een andere plek en zullen nieuwe accenten aangebracht zijn.

De beurs zich op de vakhandel op het gebied van slapen en is alle drie de dagen open vanaf 10 uur. Zondag tot 18, maandag tot 20 uur en dinsdag tot 17 uur. Hollandsch Slapen biedt koffie, hapjes, lunch en op maandagavond een diner met een optreden van een bekende artiest buiten in de tuin.

Voor slaapspecialist staan er in Nieuwegein veel meer leveranciers op de Marketday XL (3 september) en daarna (16-19 september) op de najaarsvakbeurs van de Droomindustrie, de slaapafdeling van De Woonindustrie.

 



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.hollandschslapen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, slapen, slaap, slaapkamer, dekbed, deken, bedtextiel, bedmode, overtrek, bed, boxspring, #avek, #beddinghouse, #dommelin, #veenma, #dbc, #mline, m-line, #duckydons, #silvana, #essenza, #euretco, evenement, beurs, show, huisshow, event, #gebroedersjonk, #hildinganders, hollandsch slapen, #mahoton, #norma, #napco, #texelwool, #kuperus, #fbm, #brouwersbedding, #cartelbedding, #cassenz, #cosslaapcomfort, #dommelin, #ehob, #hasena, #hmlbedding, #kreamat, #mintjenssleepline, #recorbedding, #renabed, #styldecor, #velda, #vroomshoop, #wellingtonbedden, #willisgambierproductpresentaties, slaapbranche, slaapzolder, slapenbranche, vakhandel, cbm, @hollandschslape, #hollandschslapen, #droomindustrie, #woonindustrie

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden