Samenwerking Hilding Anders met Norma

Maandag 27 augustus 2018

De Hilding Anders Bedding & Mattress Group heeft een overeenkomst getekend voor een joint venture met de Nederlandse bedden- en matrasproducent Norma van Napco Beds.
Samenwerking Hilding Anders met Norma

Pepyn Dinandt, chairman & group ceo van het Zweedse Hilding Anders, liet vrijdag via een persbericht weten blij te zijn met de joint venture met Napco Beds. Napco Beds is gespecialiseerd in boxsprings en matrassen. Het bedrijf uit Bemmel opereert op verschillende Europese markten waar oplossingen biedt via eigen merken en huismerkconcepten. In 2015 heeft het bedrijf ook het Nederlandse merk Norma overgenomen na het faillissement. Napco heeft twee fabrieken in Bosnië en Herzegovina die matrassen, bedden, dekens en veren maakt. Napco Beds had in 2017 een omzet van € 22 miljoen.

Dennis Cornelissen, ceo van Napco Beds, is trots en enthousiast om deel uit te gaan maken van het wereldwijde bed- en matrasconcern Hilding Anders, wat Napco ook verdere groeimogelijkheden biedt.

 

Een dag daarna kondigde Hilding Anders ook nog de strategische partnership met de Amerikaanse bedrijf Rest aan. Dit bedrijf levert een gepatenteerde smart bed-oplossing die onder meer bestaat uit een slimme stof met een sensorlaag die de drukverdeling van de matras meet. Vervolgens kan de slaper via luchtzones handmatig of automatisch de stevigheid van zijn matras aanpassen.

 



Links

www.hildinganders.com
www.hildinganders.se
www.napcobeds.com
www.norma.nl
www.restperformance.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, slaap, slapen, bed, bedden, matras, matrassen, Hilding, Slumberland, Jensen, Pullman, Eastborn, Carpe Diem, Curem, boxsprings, #hildinganders, #pullman, #eastborn, #carpediem, #curem, #jensen, #slumberland, #norma, #hildinganders, #napco, #napcobeds

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden