Plenum op Orgatec

Vrijdag 28 september 2018

Op de projectinrichtingsbeurs Orgatec zal Fritz Hansen een nieuw model introduceren, de Plenum.
Plenum op Orgatec

Er zijn natuurlijk al veel meer fabrikanten die banken hebben gebracht met zo'n hoge rug. En ook op deze nieuwe Plenum van ontwerper Jaime Hayon kunnen de gebruikers samenwerken, zich concentreren of ontspannen. Maar het is ook de bedoeling geweest om gebruikers een gevoel van thuis te geven. Of dat dat gelukt is? Oordeel zelf!

Het is Hayon's eerste ontwerp voor de Deense fabrikant Fritz Hansen op het gebied van contractmeubilair. De serie bestaat uit een één-, twee- en drie-zitsbank met functies zoals stroomstekkers, USB-poorten en gemonteerde of aparte tafels.

Aan Orgatec in Keulen nemen ruim 700 standhouders deel. Openingstijden: van dinsdag 23 t/m zaterdag 27 oktober van 9-18 uur, zaterdag tot 16 uur. Tickets zijn hier online vooraf met korting te reserveren.

Op Orgatec worden diverse events georganiseerd. Beursbezoek voorbereiden met een app? Klik hier!

 



Links

www.fritzhansen.com
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.de
www.koelnmesse.de
www.orgatec.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, huisshow, meubel, bank, tafel verlichting, licht, design, stoel, fauteuil, bank, kantoormeubel, kantoorinrichting, bedrijfskantoor, werkruimte, kantooromgeving, werkvloer, hotel, kantoor, kantoorfaciliteit, home office, homeoffice, werkplek, werkomgeving, hospitality, bureau, stoel, werk, akoestiek, akoestisch, show, event, evenement, beurs, #fritzhansen, @orgatec, #orgatec, #architectureworld, #koelnmesse

Gerelateerd nieuws
Nieuwe onderstellen Lotus
De Lotus-serie van LD Seating is uitgebreid met twee nieuwe onderstellen. Daarmee krijgt de populaire conferentiestoel, ontworpen door Martin Ballendat, nog meer toepassingen in onder meer werkplekken, hospitality-interieurs en woningen.
lees verder
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
Voorlopige insolventie Ceka
De Duitse kantoormeubelfabrikant Ceka is op 2 juli onder voorlopig insolventiebeheer geplaatst. Inmiddels is duidelijk dat de productie in augustus weer volledig wordt opgestart, mede dankzij intensief contact met leveranciers en nieuwe orders.
lees verder
 
Tijsen blijft creatief actief
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden