Doorstart Clayre & Eef

Vrijdag 28 september 2018

Clayre & Eef, groothandel in woondecoratie uit Haelen, heeft een doorstart gemaakt. De grondlegger heeft het bedrijf weer overgenomen.
Doorstart Clayre & Eef

Vorige maand was Clayre & Eef failliet gegaan. Begin deze maand werd het bedrijf echter gered doordat de oud-eigenaar en oprichter Eugene Kusters het bedrifj weer overnam en daarmee een doorstart mogelijk maakte.

Van de 72 banen zijn er nu 35 behouden gebleven en de verwachting is dat dit aantal binnenkort verder toeneemt. Het bedrijf runt vestigingen in Haelen, Venlo, Aalsmeer en Brussel. Verder is Clayre & Eef aanwezig in cash & carry centra in België en Zuid Duitsland.

 



Links

www.clayre-eef.com
www.floratradeparcvenlo.com
www.trendstrade.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, kussens, accessoires, textiel, tafellinnen, tafelmode, verlichting, lamp, dekbedovertrek, quilt, plaid, meubels, overname, fusie, samenwerking, samen, failliet, bankroet, sanering, herstructurering, faling, boeken neerleggen, insolventie, doorstart, #calyreeef, #clayreandeef

Gerelateerd nieuws
Artifort in Milaan
Artifort presenteert tijdens Salone del Mobile vier nieuwe ontwerpen en twee herintroducties. De collectie wordt vanaf 21 april officieel gelanceerd en is te zien in hal 22, stand B39.
lees verder
 
Leolux toont Olen en Milo
lees verder
Heimtextil in Milaan
Heimtextil viert de Milan Design Week en zet daarbij de samenwerking met Patricia Urquiola en Alcova Milano in de schijnwerpers.
lees verder
Design Meesterwerk
Jori introduceert met Andante een relatief lichte relaxfauteuil die gepositioneerd moet worden als een design meesterwerk, ontworpen door Jean-Pierre Audebert.
lees verder
Interesse in Fonq
De curatoren melden dat er veel interesse is in de woonwebshop Fonq uit Utrecht die eind maart failliet is gegaan. Een doorstart is dus mogelijk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden