Parador in Indiase handen

Donderdag 12 juli 2018

Parador, de Duitse fabrikant van vloeren en wanden, zal worden overgenomen door een Indiaas bedrijf. Het overname proces is gisteren gestart.
Parador in Indiase handen

De Indiase bouwmaterialenfabrikant Hil Limited, een dochteronderneming van de CK Birla Group, gaat Parador (foto, site Parador) overnemen van Nord Holding Beteiligungsgesellschaft mbH, die het bedrijf een kleine twee jaar geleden had gekocht.

Lubert Winnecken, ceo van Parador, stelt in een persbericht blij te zijn met Hil als een strategische investeerder die groei op lange termijn met het huidige business model wil voortzetten.

Hil Limited zit al meer dan 70 jaar in bouwmaterialen in India. Dhirup Choudhary, ceo van Hil Limited, wil nu wereldwijd uitbreiden met de overname van Parador.

Het assortiment van Parador GmbH, van origine een houtbewerkingsbedrijf, omvat laminaat, parket, panelen en vinyl vloeren geproduceerd in het Duitse hoofdkwartier in Coesfeld en bij de Oostenrijkse site in Güssing.

 



Links

www.parador.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloer, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, laminaat, wandpaneel, wand, wandpanelen, wandbekleding, leggen, stofferen, stoffering, overname, fusie, samenwerking, samen, koop, acquisitie, #parador, #hillimited, #nordholding, #ckbirla

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Verlangen naar authenticiteit
Carlucci introduceert Crafted by Nature, een collectie interieurtextiel dat het verlangen naar authenticiteit en tactiliteit vertaald heeft in het stofdesign.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Een fluistering van de westenwind
Met de lancering van Zephyr laat Arte de schoonheid van de Griekse mythologie nu ook doorsijpelen in het interieur. De collectie eert, zoals de naam al doet vermoeden, Zephyros: de zachte westenwind.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden