Oost en West samen bij Pierre Frey

Woensdag 01 mei 2019

Oud-Perzisch vakmanschap ontmoet traditioneel Frans textiel in een samenwerking tussen design studio Apparatus en stoffenediteur La Maison Pierre Frey.
Oost en West samen bij Pierre Frey
Oost en West samen bij Pierre Frey Oost en West samen bij Pierre Frey Oost en West samen bij Pierre Frey Oost en West samen bij Pierre Frey Oost en West samen bij Pierre Frey

Isfahan is geïnspireerd door het ingewikkelde inlegwerk bekend als Khatam. Hiermee was de juwelendoos versierd die de grootmoeder van Apparatus directeur Gabriek Hendifar met zich meenam nam naar de VS. Hendifar zocht contact met Le Manach, de dochteronderneming van Pierre Frey, om de Perzische kunstvorm tot stof te vertalen.

 

Het resultaat is de collectie Isfahan, met complexe en gedetailleerde patronen die Perzische invloeden combineren met Franse weefkunst. De naam Isfahan is een verwijzing naar de Iraanse stad, met een rijke geschiedenis als epicentrum voor ideeënuitwisseling tussen Oost en West. De drie kleurstellingen van de collectie verwijzen hier ook naar en heten: Sand, Persian Blue en Persimmon.

 

De exclusieve stoffen van Pierre Frey zijn beschikbaar als kussensloop en gordijn en worden in Nederland verdeeld door Brugman. De Belgische agent is Pierre Frey-Braquenie-Boussac uit Brussel.



Links

www.brugmanbv.nl
www.pierrefrey.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitaal, hospitality, gordijn, stof, raambekleding, raamdecoratie, gordijn, kussen, stof, zijde, verkoop, confectie, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, woningstofferen, woninginrichting, woninginrichter, #pierrefrey, #brugman, #Khatam, #LeManach, #PierreFreyBraquenieBoussac, #Braquenie, #Boussac

Gerelateerd nieuws
Modint Awards
Modint, de Nederlandse branchevereniging voor textiel, zet innovaties Nederlandse textielsector in de spotlights met nieuwe awards
lees verder
Incoda: interieur in beweging
De Interieur Collectie Dagen (Incoda), die van 21 tot en met 23 september plaatsvinden in de Evenementenhal in Gorinchem, presenteren dit jaar opnieuw een breed programma waarin vakkennis, innovatie en ontmoeting centraal staan.
lees verder
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
 
Tijsen blijft creatief actief
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden