Nieuwe woonwinkel Hellochair

Donderdag 30 april 2020

De mede-oprichters van Fonq, Joost Wels en Jan-Noud Hutten, zijn een nieuwe woonwinkel Hellochair gestart. Het bestaat uit een webshop en een fysieke winkel in Culemborg.
Nieuwe woonwinkel Hellochair
Nieuwe woonwinkel Hellochair Nieuwe woonwinkel Hellochair

Hellochair (foto 2; logo website) profileert zich als specialist in eetkamerstoelen, zo is te vinden op de website van de nieuwe woonwinkel. In het centrum van Culemborg aan de Markt heeft Hellochair een winkelpand (foto 1; website) van circa 750 m² met kantoor waarvandaan de webshop gerund wordt.

De klant krijgt online ondersteuning geboden op het vlak van kleur, stijl en eigenschappen van een stoel. In de winkel kan het zitcomfort van de stoel uitgeprobeerd worden. Naast eetkamerstoelen worden ook andere zitmeubelen verkocht. Producten die niet alleen comfortabel zitten, maar ook een lange levensduur hebben, zo beloven de oprichters.

Joost Wels (foto 3 links, Linkedin) richtte samen met onder meer Jan-Noud Hutten (foto 3 rechts, Linkedin) Fonq op en werkte er vanaf 2005 en werd ook ceo, maar legde die functie in 2018 neer. Daarna was hij werkzaam voor onder andere Wehkamp en Leen Bakker. Ook Hutten, sinds 2010 coo bij, stopte in 2018 bij Fonq.



Links

www.fonq.nl
www.hellochair.nl
www.leenbakker.nl
www.wehkamp.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, detail, retail, shop, outlet, woninginrichting, online, webshop, internet, meubel, stoel, fauteuil, eetkamer, eetkamerstoel, bank, meubelen, #fonq, #hellochair, #leenbakker, #wehkamp

Gerelateerd nieuws
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Eerste exposanten MBB bekend
Meubelbeurs Brussel (MBB) geeft meer inhoud aan het campagneconcept 'Enter the Decosystem'. De organisatie plaatst natuur, duurzaamheid en beleving centraal en maakt tegelijk de eerste exposanten voor de komende editie bekend.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Koelnmesse neemt Design Post over
Design Post in Keulen komt vanaf 1 januari 2027 in handen van Koelnmesse. Met de overname verdwijnt het huidige showroomconcept en krijgt de locatie een nieuwe functie binnen het portfolio van de beursorganisatie.
lees verder
 
Freistil toont heruitgave bank
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden