Nieuwe Tessera collectie

Woensdag 26 juni 2019

Forbo Flooring introduceert binnenkort haar nieuwe Tessera tapijttegel-collecties Nexus (foto 1 en 2) en Chroma (foto 3 en 4).
Nieuwe Tessera collectie
Nieuwe Tessera collectie Nieuwe Tessera collectie Nieuwe Tessera collectie

De nieuwe Tessera-collecties combineren volgens Forbo Flooring sprekende kleuren en trendy dessins, maar zijn toch goed betaalbaar. Tessera Nexus kenmerkt zich door verfijnde grafische patronen, Tessera Chroma is een tapijttegel met een hoge pool. Beide hebben een hoge akoestische waarde (25dB of hoger) en bestaan voor meer dan 60% uit gerecycled materiaal.

Tessera Nexus bestaat uit negen neutrale en klassieke kleuren voor lichte en donkere opties. Elke kleur in de Tessera Chroma collectie is samengesteld uit drie kleuren waardoor er een zachte en bijna ‘kalkachtige’ kleur ontstaat. De Tessera Chroma tegels kunnen gecombineerd worden met tegels van een andere kleur.

Beide Tessera collecties zijn ook te combineren met andere vloerbedekkingssoorten van Forbo (Allura, Flotex en Marmoleum) zonder dat daarbij overgangsprofielen of extra ondervloeren nodig zijn.




Links

www.forbo-flooring.nl/tesseratapijttegels

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, hotel, vloer, vloerbedekking, egalisatie, lijm, egaliseren, vlak, bekleding, bekleden, stoffering, stofferen, stoffeerder, leggen, plaatsen, vinyl, pvc, lvt, tapijt, tapijttegel, linoleum, marmoleum, flotex, allura, akoestisch, #forbo, #forboflooring, #tessera, #tesseratapijttegels

Gerelateerd nieuws
Nieuwe accountmanager Heditex
Thomas Westdijk is voor Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - begonnen als accountmanager in Zuid-Holland.
lees verder
Versterking Beaulieu in Amerika
Beaulieu neemt de activa van Congoleum Acquisition LLC over, waardoor het bedrijf zijn capaciteiten uitbreidt en zijn aanwezigheid op de Amerikaanse markt versterkt.
lees verder
Pionier Coretec Concept Store
Afgelopen zomer was Woonmode uit Rijswijk de eerste die in Nederland het nieuwe winkelconcept van Coretec heeft geplaatst. Met deze premium presentatie van het vloerenmerk profileert de retailer zich als woonspecialist.
lees verder
Derde winkel van traploperspecialist
De Roode Loper, een detaillist die gespecialiseerd is in traplopers, heeft haar derde winkel geopend in het hart van Amsterdam Oud-Zuid.
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden