Nieuwe Kobe-basics

Dinsdag 02 augustus 2016

Deze zomer introduceert Kobefab een compact aanbod van ingetogen, kamerhoge uni's en basics.
Nieuwe Kobe-basics
Nieuwe Kobe-basics Nieuwe Kobe-basics Nieuwe Kobe-basics Nieuwe Kobe-basics Nieuwe Kobe-basics

Larino (foto's 1, 2 en 3), Castello (4), Levanto (5) en Fillipa (6). Niet afgebeeld is de Baracole.

 

 

Het gordijn- en meubelstoffenmerk Kobe, het merk van Kobefab International, brengt hiermee de essentie van een gordijnstof: esthetisch, verduisterend en akoestisch. Alle gordijnstoffen zijn hoger dan 300 cm, waardoor deze zijn toe te passen bij hogere plafonds.

Als je de stoffen ziet verraden deze basics dat ze niet zomaar uit een stoffencollectie komen. Want de texturen en kleuren van de vijf verschillende kwaliteiten zijn mooi op elkaar afgestemd. Hierdoor zijn gemakkelijk te combineren met alle interieur stijlen en trends.

Deze introductie bevat een chique en solide linnen, een meerkleurige stoere gordijnstof, een geborstelde katoen, een grove uni met linnenlook en een jacquard geweven, ton-sur-ton gedessineerde gordijnstof.

 



Links

www.kobe.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, stof, meubelstof, gordijn, bekleding, decoratie, raambekleding, raamdecoratie, meubelbekleding, textiel, interieurtextiel, confectioneren, geconfectioneerd, confectie, presentatie, introductie

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Verlangen naar authenticiteit
Carlucci introduceert Crafted by Nature, een collectie interieurtextiel dat het verlangen naar authenticiteit en tactiliteit vertaald heeft in het stofdesign.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Een fluistering van de westenwind
Met de lancering van Zephyr laat Arte de schoonheid van de Griekse mythologie nu ook doorsijpelen in het interieur. De collectie eert, zoals de naam al doet vermoeden, Zephyros: de zachte westenwind.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden