Nieuwe Kobe-basics

Dinsdag 02 augustus 2016

Deze zomer introduceert Kobefab een compact aanbod van ingetogen, kamerhoge uni's en basics.
Nieuwe Kobe-basics
Nieuwe Kobe-basics Nieuwe Kobe-basics Nieuwe Kobe-basics Nieuwe Kobe-basics Nieuwe Kobe-basics

Larino (foto's 1, 2 en 3), Castello (4), Levanto (5) en Fillipa (6). Niet afgebeeld is de Baracole.

 

 

Het gordijn- en meubelstoffenmerk Kobe, het merk van Kobefab International, brengt hiermee de essentie van een gordijnstof: esthetisch, verduisterend en akoestisch. Alle gordijnstoffen zijn hoger dan 300 cm, waardoor deze zijn toe te passen bij hogere plafonds.

Als je de stoffen ziet verraden deze basics dat ze niet zomaar uit een stoffencollectie komen. Want de texturen en kleuren van de vijf verschillende kwaliteiten zijn mooi op elkaar afgestemd. Hierdoor zijn gemakkelijk te combineren met alle interieur stijlen en trends.

Deze introductie bevat een chique en solide linnen, een meerkleurige stoere gordijnstof, een geborstelde katoen, een grove uni met linnenlook en een jacquard geweven, ton-sur-ton gedessineerde gordijnstof.

 



Links

www.kobe.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, stof, meubelstof, gordijn, bekleding, decoratie, raambekleding, raamdecoratie, meubelbekleding, textiel, interieurtextiel, confectioneren, geconfectioneerd, confectie, presentatie, introductie

Gerelateerd nieuws
Ontwerpwedstrijd Incoda
Na de succesvolle editie van vorig jaar organiseert de interieurvakevent Incoda ook dit jaar weer een ontwerpwedstrijd voor gevestigde namen en studenten.
lees verder
Innovatieprijs terug op Orgatec
De Innovation Award Architecture+ Office keert terug tijdens Orgatec 2026. De prijs zet opnieuw innovaties voor werk- en projectinrichting centraal. Inschrijvingen zijn geopend.
lees verder
Van ontmoeting naar verdieping
Destination Design 2027 introduceert True Stories: een ode aan de verhalen achter design en een nieuwe ruimtelijke ervaring van Judith Muijs.
lees verder
Opening Habitat in Nederlands
Habitat is nu ook concreet gestart in Nederland en Vlaanderen met een website in het Nederlands en met een volledig online strategie.
lees verder
Nieuwe 2026-collectie Wallpepper
Met de 2026-collectie vernieuwt Wall/Pepper® zijn benadering van interieurdecoratie en laat het zien hoe elk oppervlak kan worden omgetoverd tot een beleving.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden