Nieuw directeur Romo

Dinsdag 20 september 2022

Na het vertrek van Rolf Bakx begin dit jaar zat de The Romo Group zonder directeur. Nu is er een nieuwe gevonden die zich nauwelijks hoeft voor te stellen.
Nieuw directeur Romo

Per 1 september is Arek Verhees (foto) gestart als nieuwe managing director van The Romo Group Nederland als opvolger van Rolf Bakx. Velen zullen hem al kennen van vloerenfabrikant Tarkett - Desso waar hij de afgelopen vijftien jaar actief is geweest in verschillende functies, de laatste als director commercial, verantwoordelijk voor de projectmarkt in Nederland.

Arek is trots en blij met zijn overstap naar het internationaal opererende interieurtextielbedrijf The Romo Group met een 120 jaar lange historie. het familiebedrijf voert zes merken, met een eigen studio en team, die zorgen voor een vernieuwend en gevarieerd aanbod.



Links

www.dessotarkett.nl
www.romo.com
www.tarkett.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, stof, meubelstof, gordijn, bekleding, decoratie, raambekleding, raamdecoratie, meubelbekleding, textiel, interieurtextiel, confectioneren, geconfectioneerd, confectie, nieuwe directeur, managing director, personalia, #arekverhees, #tarkett, #desso, #dessotarkett, #tarkettdesso, #romo, #intede, #villanova, #kirkbydesign, #zinc

Gerelateerd nieuws
Zachtheid als nieuwe luxe
Artelux, net als De Ploeg, Kendix en Loft79 een merk van Artex, introduceert voor 2026 een nieuwe collectie met tactiele, natuurlijk ogende materialen die voelt als thuiskomen.
lees verder
Innovatie awards 2026
Innovatie als antwoord: de beurzen Techtextil en Texprocess in Frankfurt belonen oplossingen voor wereldwijde uitdagingen met de Innovation Awards 2026.
lees verder
Veranderingen interieurketen
De woonwinkel onder druk: verschuivende macht in de interieurketen, zo wordt gesteld in een artikel van De Interieurclub.
lees verder
Weer nieuwe winkels voor Jysk
Jysk opent in Nederland en België weer een aantal nieuwe winkels en groeit steeds verder door de ombouw van voormalige Leen Bakker panden.
lees verder
Co-creatie op FFD
Living Lab Carpet is een nieuw initiatief dat moet dienen als katalysator voor innovatie tijdens Flanders Flooring Days (FFD) in en rond Kortijk Xpo.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden