Nieuw directeur Romo

Dinsdag 20 september 2022

Na het vertrek van Rolf Bakx begin dit jaar zat de The Romo Group zonder directeur. Nu is er een nieuwe gevonden die zich nauwelijks hoeft voor te stellen.
Nieuw directeur Romo

Per 1 september is Arek Verhees (foto) gestart als nieuwe managing director van The Romo Group Nederland als opvolger van Rolf Bakx. Velen zullen hem al kennen van vloerenfabrikant Tarkett - Desso waar hij de afgelopen vijftien jaar actief is geweest in verschillende functies, de laatste als director commercial, verantwoordelijk voor de projectmarkt in Nederland.

Arek is trots en blij met zijn overstap naar het internationaal opererende interieurtextielbedrijf The Romo Group met een 120 jaar lange historie. het familiebedrijf voert zes merken, met een eigen studio en team, die zorgen voor een vernieuwend en gevarieerd aanbod.



Links

www.dessotarkett.nl
www.romo.com
www.tarkett.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, interieurbekleding, stof, meubelstof, gordijn, bekleding, decoratie, raambekleding, raamdecoratie, meubelbekleding, textiel, interieurtextiel, confectioneren, geconfectioneerd, confectie, nieuwe directeur, managing director, personalia, #arekverhees, #tarkett, #desso, #dessotarkett, #tarkettdesso, #romo, #intede, #villanova, #kirkbydesign, #zinc

Gerelateerd nieuws
Trappen route
Upstairs organiseert de open huizen route om inspiratie te krijgen voor het bekleden van trappen.
lees verder
Nieuwe zonwering collectie
Hunter Douglas en EK Living introduceren de Huiscollectie zonwering aan ondernemers als aansluiting op de A-merken Luxaflex en Sunway.
lees verder
Geen doorstart Carpetright
Diverse bronnen melden dat een doorstart van vloeren en woningtextiel ketenbedrijf Carpetright in Nederland definitief van de baan is.
lees verder
Beurstrio vrijwel volgeboekt
Het beurstrio Ambiente, Christmasworld en Creativeworld breidt zijn positie als wereldwijd centrum voor moderne lifestyle, seizoensdecoratie en creatieve doe-het-zelfproducten verder en is inmiddels vrijwel geheel volgeboekt
lees verder
HFG ontkent geruchten
De Home Fashion Group (HFG) ontkent geruchten dat er een plan is om zo'n 35 winkels van Leen Bakker te sluiten.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden