Dick de Gier overleden

Dinsdag 30 december 2025

Op Eerste Kerstdag is Dick de Gier, directeur van De Gier Slapen in Gorinchem, overleden. Hij werd 71 jaar.
Dick de Gier overleden

Dick de Gier (foto) uit Vuren had de opleiding MTS meubel en woninginrichting (nu Hout- & Meubileringscollege HMC) in Rotterdam gevolgd waarna hij zowel oprichter van, als directeur bij De Gier Slapen in het centrum Gorinchem werd. Zo'n 43 jaar lang voerde hij samen met echtgenote Cora merken als Auping, Ergosleep, M Line, Pullman en Tempur op zo'n 1.000 vierkante meter winkelruimte. In 2014 is Dick in actie te zien in het RTL4 programma Hallo Holland. Begin 2022 stopten ze met de zaak om het rustiger aan te gaan doen. 

Dick stierf afgelopen donderdag op 25 december en laat zijn vrouw Cora de Gier-Sprenger, zoon Jowan en dochter Brenda met partners en vijf kleinkinderen achter. We wensen de familie heel veel sterkte.

Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 2 januari van 19-20 uur in de Gereformeerde kerk De Morgenster aan de Mildijk te Vuren. De samenkomst is op zaterdag 3 januari om 10:30 uur in De Morgenster, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ongeveer 11:30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Graaf Reinaldweg te Vuren.



Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slaap, slapen, bed, matras, boxspring, advies, retail, speciaalzaak, beddenwinkel, detaillist, winkel, overleden, overlijden, gestorven, sterven, heengaan, heengegaan, deceased, dood, rouw, afscheid, personalia, persoonlijkheid, in memoriam, inmemoriam, herinnering, begraven, begrafenis, crematie, cremeren, nagedachtenis, condoleance, #degierslapen, #dickdegier

Gerelateerd nieuws
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
 
Natuurlijk slaapcomfort Ledorm
lees verder
Koeka failliet
Over Koeka, een handelsfirma in knuffelzachte babyproducten uit Weesp, is begin deze week het faillissement uitgesproken. Het bedrijf leverde ledikantjes, reiswiegen, dekens en kleding voor baby's.
lees verder
Broos herstel woonbranche
Nederlanders geven minder uit aan woonartikelen. Woonwinkels kampen daardoor met dalende rendementen of gaan failliet en zijn zoekende naar nieuwe wegen om de omzet te verhogen.
lees verder
Slecht jaar Duitse textielindustrie
Voor de Duitse Textiel- en matrassenindustrie is 2025 opnieuw een moeilijk jaar geweest, met behoorlijke omzetdalingen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden