Nienke Dusseljee bij Deltex

Donderdag 02 september 2021

Deltex wil in Nederland en het buitenland verder groeien. Mede om die reden heeft het bedrijf Nienke Dusseljee aangesteld als sales manager.
Nienke Dusseljee bij Deltex

Deltex zet in op groei in Nederland maar ook in de landen daarom heen. Daarom is Nienke Dusseljee sinds 1 juni werkzaam bij Deltex als Sales Manager. Nienke begeleidt in deze rol het salesteam.

 

Nienke is niet nieuw in de branche; tot 2006 werkte ze bij Eastborn Slaapsystemen (sinds 2012 een merk van Hilding Anders) en daarna heeft ze 14 jaar bij Coulisse (raamdecoratie) in diverse sales- en managementfuncties gewerkt.

 

Met de komst van Nienke Dusseljee kan Deltex haar rol als leverancier van hoogwaardige dekbedden en kussens gemaakt van zowel natural fibres als ‘man-made’-fibres nog beter vervullen.

 

Al meer dan 50 jaar claimt het bedrijf een bron van beter slapen. Deltex geeft in de komende jaren graag een nieuwe draai aan de Twentse textieltraditie. Dit gebeurt met de fijnste dekbedden en hoofdkussens in merken zoals Cinderella en Eastlands en in private labels. Voor iedere slaapwens en in elke prijsklasse.



Links

www.deltex.nl
www.coulisse.nl
www.hildinganders.com

Tags

nieuws, interieur, salesmanager, baan, salesteam, dekbeden, slaapcomfort, dekbedovertrekken, kussens, twente, prijsklasse, traditie, textieltraditie, #deltex, #coulisse, #eastborn, #cinderella, #eastlands, #hildinganders

Gerelateerd nieuws
Consumptie huishoudens stijgt door
Nederlandse Huishoudens hebben in september 0,8% meer geconsumeerd dan in dezelfde maand vorig jaar. Dit betekent dat de consumptie voor de 15e maand op rij.



lees verder
Ondernemers verwachten meer te investeren
Nederlandse ondernemers verwachten meer investeringen te doen in 2026. De winstgevendheid is in het laatste kwartaal gedaald.
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder
 
Brussels Balthazars 2025!
lees verder
Spoga+Gafa: Growing Forward
De tuin- en outdoorvakbeurs Spoga+Gafa presenteert in 2026 een vernieuwd concept. Met het thema ‘Growing forward’ wordt ingespeeld op veranderend consumentengedrag, actuele marktontwikkelingen en behoefte aan meer beleving en oriëntatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden