Muun naar Matrazzo

Zaterdag 02 februari 2019

Matrassenleverancier Muun wordt overgenomen door Matrazzo. Deze firma is van plan om het merk Muun voort te zetten, inclusief de bestaande productportfolio.
Muun naar Matrazzo

Halverwege vorig jaar werd bekend dat Muun failliet was, waarna eind oktober een insolventieprocedure van start is gegaan. Nu is er dus een nieuwe eigenaar gevonden, zo meldt Möbelmarkt. De vorige Muun-directeuren Frederic Böert en Vincent Brass trekken zich na de verkoop van de operationele activiteiten aan Matrazzo terug.

Muun (foto; website), opgericht in 2014, ontwikkelt slaapoplossingen die zowel online als aan geselecteerde retailers en in zijn eigen flagshipstore worden gedistribueerd. Met de nieuwe eigenaar moet het assortiment verder worden uitgebreid en moet Muun uitgroeien tot een toonaangevende aanbieder in Duitstalige landen.

Matrazzo's managing director Sven Rudolf Potter stelt dat aantrekkingskracht van het merk Muun nog steeds sterk is en is vooral enthousiast over de samenwerking met jonge opkomende ontwerpers en kunstenaars.

Het merk Matrazzo is in 2015 ontwikkeld door Otto Bock Kunststoff, een orthopedisch bedrijf met vestigingen wereldwijd dat ruim 100 jaar bestaat. Al meer dan 60 jaar ontwikkelt Otto Bock kunstmatige en geschuimde materialen. Vóór de oprichting van Matrazzo was het bedrijf uit Duderstadt Otto Bock toeleverancier aan bekende matras fabrikanten, zo meldt het bedrijf op haar website.

 



Links

www.matrazzo.de
www.muun.co
www.ottobock.com

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, meubel, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, online, woonbranche, e-commerce, woonwinkel, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop, retail, winkel, outlet keten, surseance, failliet, bankroet, insolventie, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator, #ottobock, #Matrazzo, #Muun

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden