Montis stelt Rigo voor

Vrijdag 01 december 2023

Gerard van den Berg bracht in 1979 de oorspronkelijke sofa en easy chair van Montis op de markt. Zijn oeuvre wordt dit jaar uitgebreid met de Ringo.
Montis stelt Rigo voor
Montis stelt Rigo voor Montis stelt Rigo voor

Creativiteit en vakmanschap staan altijd centraal in Gerard van den Berg's zoektocht naar perfectie. Als bedenker van de Montis klassiekers Charly en Chaplin ‘weet hij hoe mensen zitten’ en ook hoe dat te vertalen naar comfortabel design. Zijn ontwerp Ringo noemt hij ‘behaaglijk en uitnodigend. Wie zit wil niet meer opstaan.’

 

Met een visueel eenvoudige vorm als uitgangspunt creëerde hij drie basisvarianten. Ringo is er als fauteuil, 2,5-zits- én 3-zitsbank. De verbeterde schuimkwaliteit en extra wattering aan de binnenkant verhogen het comfort. De zitting en rug plooien daardoor nonchalant, vooral in combinatie met een variëteit aan volle leer- en stofkwaliteiten. Een passende poef maakt de reeks compleet.



Links

www.montis.nl

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, design, designmeubel, meubilair, woonkamer, projectinrichting, project, kantoor, stoel, fauteuil, bank, tafel, salontafel, lounge, ontwerp, #montis

Gerelateerd nieuws
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
 
Nieuwe winkel Antwerpen
lees verder
Collett & Victor afgebrand
Een felle brand heeft dinsdag15 juli het hoofdkantoor van zitmeubelfabrikant Collett & Victor in Emelgem volledig in de as gelegd. De rookpluim was tot kilometers ver te zien en bij de brand is asbest vrijgekomen.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
Een feest van Lef
Elk jaar sluit HMC het jaar af met de eindejaarsexpo, dit jaar met als thema Lef.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden