Een feest van Lef

Woensdag 16 juli 2025

Elk jaar sluit HMC het jaar af met de eindejaarsexpo, dit jaar met als thema Lef.
Een feest van Lef
Een feest van Lef Een feest van Lef Een feest van Lef Een feest van Lef Een feest van Lef

Afgelopen week was het feest bij het Hout- en Meubileringscollege (HMC) in Amsterdam en Rotterdam; de jaarlijkse Expo vond er weer plaats. Tijdens dit terugkerende evenement presenteren examenstudenten van het HMC vol trots hun eindwerkstukken aan de buitenwereld. Drie dagen lang genoten bezoekers van indrukwekkend vakmanschap, creatieve ontwerpen en inspirerende verhalen, Met uiteraard ook veel trotse familie, vrienden en alumni. Het thema dit jaar: Lef. Naast de expositie waren er prijsuitreikingen en speciale avonden voor bedrijven.


Na jaren van studie, stages en projecten was dit hét moment voor de examenstudenten: hun werk werd tentoongesteld aan het grote publiek. Van meubels tot interieurontwerpen en van ambachtelijk houtwerk tot innovatieve concepten. Elk eindwerkstuk vertelt een eigen verhaal. Wie door de Expo loopt, ziet niet alleen het eindresultaat, maar voelt ook de passie, toewijding en vakmanschap waarmee eraan is gewerkt. Je ruikt het hout, voelt de afwerking en ziet de perfectie tot in de kleinste details. Dáár komt het werk echt tot leven.

 

Bedrijvenavond
Bij zowel HMC Amsterdam als Rotterdam werd er traditiegetrouw weer een speciale bedrijvenavond georganiseerd tijdens de Expo. Dit moment geeft zakenrelaties de gelegenheid om met elkaar én de studenten in contact te komen. De avond werd afgetrapt met een presentatie van de locatiedirecteuren, gevolgd door een diner waarna de gasten vervolgens de Expo konden bezoeken.

 

Diploma
Het feest was niet te stoppen. Ook de diploma’s werden vorige week uitgereikt. Alle examenstudenten hebben hun diploma op zak en kunnen gaan genieten van hun welverdiende vakantie.



Links

www.hmcollege.nl

Tags

nieuws, interieur, expo, expositie, eindexamen, diploma, presentatie, prijzen, winnaars, ambacht, houtwerk, stage, projecten, hout, marmoleum, details, afwerking, bedrijven, bedrijvenavond, relaties, zakelijk, vakantie, avonden, examenstudenten, concept, innovatie, eindwerkstuk, directeur, locatie, amsterdam, rotterdam, #hmc, #hmcollege

Gerelateerd nieuws
 
Vloeren geinspireerd op de natuur
lees verder
Sterke stijging prijs koopwoningen
Een koopwoning in Nederland kostte in 2025 gemiddeld € 480.000, een stijging van ruim € 29.000 ten opzichte het jaar ervoor. Zo medlt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
lees verder
Maison&Objet naar de basis
Maison&Objet trok in januari 67.286 unieke bezoekers uit 148 landen. 2.294 Merken presenteerden zich op de beurs, waarvan 543 nieuwe. De beurs grijpt terug op de oorspronkelijke basis: vakmanschap en eigentijds design als fundament voor internationale handel.
lees verder
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
 
Biocirculaire projectvloeren
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden