Mondiart in glazen koepel DWI

Donderdag 23 juli 2020

Mondiart heeft sinds kort een showroom in De Woonindustrie. Hier presenteert het bedrijf tijdens de Vakdagen onder meer de Stylist Choice collectie, samengesteld door vijf stylisten van BNS Crisp.
Mondiart in glazen koepel DWI

Mondiart is te vinden in lab 1, de bekende glazen koepel die uitkijkt op het Atrium van De Woonindustrie (DWI). Volgens de specialist in (wand)decoratie is de locatie in Nieuwegein midden in het land makkelijk te bereikbaar voor klanten. In de stand kunnen bezoekers alle Mondiart productgroepen bekijken, het wordt een inspiratieruimte met een greep uit de 8.000 verschillende artikelen die de firma verkoopt. Elke maandag is een Mondiart adviseur aanwezig om klanten te begeleiden.

 

Nieuw is de samenwerking met BNS Crisp, de beroepsvereniging voor Nederlandse stylisten die ook de thuisbasis heeft in DWI. Vijf stylisten van de vereniging hebben samen met Mondiart de nieuwe collectie Stylist Choice samengesteld. De Vakdagen in DWI vinden dit najaar plaats op 13-15 september (zondag t/m dinsdag) en 21-22 september (maandag + dinsdag). Registeren voor de beurs is verplicht en kan via deze link.

 

Behalve in DWI is de Stylist Choice collectie ook te zien tijdens ShowUp (27 en 28 september), daarnaast heeft Mondiart ook een eigen huisshow, op 30 en 31 augustus. In de eigen showroom van het bedrijf in Eindhoven zijn dan de nieuwe collecties te zien. Bezoekers zijn op afspraak zeer welkom en ontvangen de unieke Art Kappies mondkapjes van het bedrijf.



Links

www.bnscrisp.nl
www.dewoonindustrie.nl
www.mondiart.com
www.showup.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, decoratie, accessoires, woonaccessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, textiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, smart home, afbouw, advies, marketday, marketdayxl, najaarsbeurs, #dwi, #dewoonindustrie, #woonindustrie, #mondiart, #bnscrisp, #showup

Gerelateerd nieuws
Xooon opent in Annecy
Het Nederlandse meubelmerk Xooon heeft zijn eerste winkel geopend in de Franse Alpen. De vestiging in Annecy markeert een nieuwe stap in de Europese groei van het merk.
lees verder
Versnelling duurzaamheid
Uit het duurzaamheidsrapport 2024 van het bedrijf blijkt dat Forbo uit Assendelft versneld koers zet naar een circulaire toekomst.
lees verder
 
Vincent Van Duysen voor Kettal
lees verder
 
Nieuwe exposanten Trendz NJ25
lees verder
Noviteiten bij Quick Step
Unilin onthult binnenkort vloerinnovaties bij haar vloerenlabel Quick-Step tijdens de Flanders Flooring Days op het hoofdkantoor in Wielsbeke.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden