Mondiart in glazen koepel DWI

Donderdag 23 juli 2020

Mondiart heeft sinds kort een showroom in De Woonindustrie. Hier presenteert het bedrijf tijdens de Vakdagen onder meer de Stylist Choice collectie, samengesteld door vijf stylisten van BNS Crisp.
Mondiart in glazen koepel DWI

Mondiart is te vinden in lab 1, de bekende glazen koepel die uitkijkt op het Atrium van De Woonindustrie (DWI). Volgens de specialist in (wand)decoratie is de locatie in Nieuwegein midden in het land makkelijk te bereikbaar voor klanten. In de stand kunnen bezoekers alle Mondiart productgroepen bekijken, het wordt een inspiratieruimte met een greep uit de 8.000 verschillende artikelen die de firma verkoopt. Elke maandag is een Mondiart adviseur aanwezig om klanten te begeleiden.

 

Nieuw is de samenwerking met BNS Crisp, de beroepsvereniging voor Nederlandse stylisten die ook de thuisbasis heeft in DWI. Vijf stylisten van de vereniging hebben samen met Mondiart de nieuwe collectie Stylist Choice samengesteld. De Vakdagen in DWI vinden dit najaar plaats op 13-15 september (zondag t/m dinsdag) en 21-22 september (maandag + dinsdag). Registeren voor de beurs is verplicht en kan via deze link.

 

Behalve in DWI is de Stylist Choice collectie ook te zien tijdens ShowUp (27 en 28 september), daarnaast heeft Mondiart ook een eigen huisshow, op 30 en 31 augustus. In de eigen showroom van het bedrijf in Eindhoven zijn dan de nieuwe collecties te zien. Bezoekers zijn op afspraak zeer welkom en ontvangen de unieke Art Kappies mondkapjes van het bedrijf.



Links

www.bnscrisp.nl
www.dewoonindustrie.nl
www.mondiart.com
www.showup.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, decoratie, accessoires, woonaccessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, textiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, smart home, afbouw, advies, marketday, marketdayxl, najaarsbeurs, #dwi, #dewoonindustrie, #woonindustrie, #mondiart, #bnscrisp, #showup

Gerelateerd nieuws
 
MD weg uit ETC per september
lees verder
Supersterke PVC-vrije klikvloer
Coretec introduceert een pvc-vrije klikvloer, die nu te zien is op in de showroom op de Flanders Flooring Days.
lees verder
Extra aandeelhouders vlasbedrijf
Joe Lano en Vybros Capital Partners stappen in vlasbedrijf Jos Vanneste, één van de marktleiders in dit segment.
lees verder
Ikea schrapt banen
Inter Ikea, de rechtenhouder en franchisegever van de bekende Zweedse woonwinkelketen, gaat in de kosten snijden om prijzen te verlagen, nu het consumentenvertrouwen verder afneemt.
lees verder
Overnamebod voor Kortrijk Xpo
Kortrijk Xpo/Xpo Group, het bedrijf achter de beurslocatie in Kortijk en organisators van diverse beurzen, komt na openbaar bod van Easyfairs zo goed als zeker in nieuwe handen terecht
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden