Mflor succesvol tijdens Domotex

Dinsdag 22 januari 2019

Mflor ontving bestaande en nieuwe klanten gedurende de vier dagen van Domotex in het naastgelegen Radisson Blu hotel waar het onder meer de twee nieuwe 'Glue Down'-collecties presenteerde.
Mflor succesvol tijdens Domotex

Vooral de kortgeleden gebrachte Abstract-collectie trok volgens Mflor veel bekijks door het bijzondere vintage cross-over design, wat de vloer een zachte, textielachtige uitstraling geeft.

De Reservoir Oak-collectie, met stroken van 121,92 x 22,86 cm, heeft een natuurlijke uitstraling en is eveneens verkrijgbaar in zes kleuren. De stroken zijn 2,0 mm dik en voorzien van een 0,30 mm dikke slijtlaag: geschikt is voor zwaar huishoudelijk en licht projectmatig gebruik.

Naast deze twee nieuwe collecties toonde de pvc-vloerspecialist ook een vooraankondiging voor haar 'Rigid Board'-merk Solcora®: een nieuwe Solcora Nuance tegelcollectie met steenuitstraling, waarvoor de zes beste kleuren van de Mflor 'Glue Down' Nuance-collectie geselecteerd zijn. De tegels zijn verkrijgbaar in de populaire rechthoekige afmeting van 90,7 x 45 cm, zijn 4,5 mm dik en hebben een slijtlaag van 0,55 mm waardoor het product geschikt is voor zwaar projectmatig gebruik. De Solcora Nuance collectie wordt in april verwacht.

Mflor wordt in België gedistribueerd via Yepp en in Nederland via de grossiers Bosgoed en Peitsman. De projectcollecties lopen via T&M.

 



Links

www.bosgoed.nl
www.mflor.com
www.peitsman.nl
www.radissonhotels.com/en-us/hotels/radisson-blu-hannover
www.textilesandmore.eu
www.yepp.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, laminaat, leggen, stroken, strook, plank, steen, staal, ijzer, leer, hout, beton, stofferen, stoffering, visgraat, #mflor, #abstract, #reservoiroak, #solcora, #domotex, #domotex2019, #bosgoed, #peitsman, #koninklijkepeitsman, #textilesandmore, #yepp

Gerelateerd nieuws
Interieurprofessionaldag tweejaarlijks
De Interieurprofessionaldag krijgt vanaf 2027 een nieuwe opzet. De jaarlijkse frequentie wordt verlaagd naar een tweejaarlijks evenement met meer ruimte voor beleving en verdieping.
lees verder
Houtsnippers in je tuin
[Sponsored artikel] - Een tuin blijft makkelijker netjes wanneer de bodem goed en gelijkmatig is afgedekt. Losse grond droogt minder snel uit en krijgt minder ruimte voor onkruid.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Traprenovatie met Marmoleum
Vicstairs introduceert Linostairs: nieuw trapconcept brengt Marmoleum naar de trap. Een innovatieve combinatie van hout en linoleum biedt nieuwe mogelijkheden voor renovatie- en nieuwbouwprojecten.
lees verder
Veel nieuws over Incoda 2026
Van 21-23 september 2026 komt de interieurbranche samen op Incoda in Gorinchem. Tijdens deze 3 dagen zie je de nieuwste collecties, kleuren en materialen om je advies, showroom, studio of projecten klaar te maken voor het nieuwe seizoen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden