Mflor op bezoek bij Sparta

Dinsdag 26 januari 2016

Gisterenavond heeft Mflor samen met Forbo Eurocol en Unifloor in samenwerking met Peitsman op het Kasteel bij voetbalclub Sparta in Rotterdam demonstraties gegeven.
Mflor op bezoek bij Sparta
Mflor op bezoek bij Sparta Mflor op bezoek bij Sparta Mflor op bezoek bij Sparta Mflor op bezoek bij Sparta Mflor op bezoek bij Sparta

Commercieel directeur Peter Kuipers van Mflor gaf aan dat diens PVC-vloer producten zich ten opzichte van andere merken onderscheiden door stabiliteit, kleurintensiteit en dessins, maar ook door innovatie en presentatie. Hierbij memoreerde hij ook de visgraat-mogelijkheden die de onlangs geïntroduceerde Parva Parquet-collectie biedt en de grote presentatieborden voor de nieuwe Nuance-tegels. Daarnaast benadrukte hij ook de recyclebaarheid en veiligheid wat betreft de emissie.
Collega Lisette Kok presenteerde de laatst noviteiten die vorige week op Domotex zijn gebracht en vanaf aanstaande zondag op Intirio te zien zullen zijn.

Frank Bossers van Unifloor gaf een lezing over de Jumpax-ondervloer 'family'. Tenslotte gaf Eurocol aan dat pvc, zoals Forbo Flooring's Marmoleum Modular en de Grand van Mflor, met de nieuwe 646-lijm aangebracht moest worden via de 'wet-set-lijmmethode'. Dit om een optimale hechting te waarborgen die niet alleen het werken van de pvc-vloer tegengaat, maar ook bestand is tegen vocht van bovenaf.

Op de avond kwamen ruim meer dan honderd gasten af. Eerder zijn reeds demonstraties gegeven in Volendam en Nijmegen (NEC), binnenkort is er nog een in Heerenveen.

 



Links

www.eurocol.com
www.mflor.com
www.peitsman.nl
www.unifloor.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, project, kantoor, winkel, vloer, vloerbedekking, hospitality, PVC, LVT, vinyl, strook, stroken, Mflor, MFlor grand, stoffering, stofferen, lijm, ondervloer

Gerelateerd nieuws
Modint Awards
Modint, de Nederlandse branchevereniging voor textiel, zet innovaties Nederlandse textielsector in de spotlights met nieuwe awards
lees verder
Incoda: interieur in beweging
De Interieur Collectie Dagen (Incoda), die van 21 tot en met 23 september plaatsvinden in de Evenementenhal in Gorinchem, presenteren dit jaar opnieuw een breed programma waarin vakkennis, innovatie en ontmoeting centraal staan.
lees verder
 
Afscheid bij Rinos
lees verder
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden