Intirio: jaar woondecoratiezaak!

Woensdag 27 januari 2016

Het jaar van de woondecoratiezaak: volgens Intirio wordt 2016 een kanteljaar waarin belangrijke strategische beslissingen genomen moeten worden. De woningtextielbeurs biedt daar vanaf aanstaande zondag veel handvaten voor.
Intirio: jaar woondecoratiezaak!

“De generalist is dood, wij zijn een multi-specialist retailer,” verklaarde Nicolas Houzés, de eigenaar van het befaamde Franse warenhuisketen Galeries Lafayette, kortgeleden bij de voorstelling van hun nieuwe strategie. Multi-specialisatie zou een uitweg kunnen bieden aan zaken die nu nog teveel ‘generalist’ zijn.

Kort daarna kwam direct het bewijs: de teloorgang van de Nederlandse 'generalist in het middensegment' V&D, terwijl bijvoorbeeld de Bijenkorf met merkshop-in-shops nog altijd weet te overleven. Andere retailers kiezen voor hyperspecialisatie, voor diepgang, service en inspiratie. Maar in alle gevallen moet 'online' in het aanbod geïntegreerd worden. Ook hiervoor is samenwerking niet meer alleen wenselijk, maar zelfs noodzaak.

Intirio 2016 zal er anders uitzien dan voorheen en zal o.a. met ‘The Future of Shopping’ ook een platform zijn voor oriëntentatie op de toekomst.

Uiteraard blijven ook sfeer en beleving centraal staan via interactie op de belevingspleinen, opgebouwd rond vijf productgroepen (zie eerder artikel op interieurjournaal) met nieuwe of trendy aanbod van exposanten.

 

Exposantenoverzicht.

Toegangstickets.

Data en tijden:
zo 31 jan 2016     9:30 > 18:30
ma 1 feb 2016     9:30 > 18:30
di 2 feb 2016     9:30 > 18:30
wo 3 feb 2016     9:30 > 17:00

 



Links

www.intirio.be
www.textirama.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, stof, bekleding, textiel, Intirio, tafel, tafelmode, tafellinnen, tafelkleed, bed, bedtextiel, bedmode, overtrek, hoes, meubelstof, gordijn, wandbekleding, textielbeurs, vloer, tapijt, lvt, pvc, beurs, show, event, evenement, tentoonstelling, trend

Gerelateerd nieuws
 
Verhuizing van Zweden
lees verder
Design Post Keulen krijgt dubbelrol
Design Post Köln maakt in 2026 deel uit van zowel Orgatec als Idd Cologne. De designlocatie wordt een extra presentatielocatie voor Orgatec en vormt het centrale vertrekpunt van het stedelijke concept van Idd Cologne.
lees verder
 
Veel mogelijk met vouwgordijnen
lees verder
Warmte buiten, frisse lucht binnen
[Sponsored artikel] - Warme zomerdagen wisselen elkaar vlot af met milde, natte winters. Die schommelingen maken het vaak lastig om het binnen in huis aangenaam te houden. Hoe ben je klaar voor elk seizoen?
lees verder
>1.000 Merken op Trendz/Showup
Met ruim 360 exposanten is de beursvloer volledig gevuld en het aantal deelnemers verder gegroeid. Trendz/Showup brengt meer dan 1.000 labels samen van aanbieders in home, flowers, gifts, jewelry, kitchen & tableware, kids en stationery.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden